Chci sportovat! Handbike pro Richarda

Přerov nad Labem / Organizer: Táňa Kycltová zc.manzes@drahcir.tlcyk

{}
0 %

Chci sportovat! Handbike pro Richarda

Amount raised 120 000 Kč of 120 000 Kč goal
Left -1150 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2020

Help by sharing

Richard byl zdravý muž, který se po nehodě ocitl nahranici života a smrti. Jako chodce ho v roce 2009 srazilo auto a skončilve vážném stavu v nemocnici. Nikdo mu nedával příliš šancí,v lepším „případě“ měl zůstat navždy ležákem. Dnes žije pětatřicetiletýmuž aktivní život. Jeho snem je závodit na handbiku!


Díky lékařům a také síle a péči maminky, kterás ním denně 3 hodiny cvičila, se jeho zdravotní stav začal lepšit.Velkou roli v tom sehrála Richardova bojovnost. Byly dny, kdy to procelou rodinu bylo velmi těžké a Richard to chtěl vzdát, maminka mu ale dodávalasílu: „Nikdy boj o svůj život nevzdávej. Mysli na to, že to je to nejcennější,co máš!“

„I pro mě to bylo velmi složité období, protože jsem seještě starala o manžela, který umíral na zákeřnou nemoc. Svůj boj bohuželprohrál… O to více náročné vše bylo, ale vždy jsem si řekla musíš ten tlakustát,“ vzpomíná Richardova mamka Táňa.

Dnes mladý muž sportuje a sbírá úspěchy v atletice,kde získal už řadu medailí a diplomů. Věnuje se také bocciu (pétanque prohendikepované) a nyní by strašně rád závodil na handbiku.

„Veškeré peníze jsem investovala do rekonstrukce bytu nabezbariérový a na speciální kolo mi už bohužel nezbývají finance. Proto vásvšechny touto cestou moc prosím o podporu, aby se splnil sen mého syna – býtve svém životě více aktivní,“ děkuje všem Richardova mamka.

Poděkování

18. 01. 2021

Chtěla bych touto cestou všem dárcům moc poděkovat že mi pomohli splnit sen mého syna Richarda k zakoupení kola hand bike je strašně rád že jeho sen závodit bude splněn a moc se těší až bude moc vyrazit a určitě se bude snažit aby jeho závody byly úspěšné a proto moc velké díky vám všem Richard a jeho mamka Táňa

92 donations

13 163 Kč — Anonymous donor 3 years ago

250 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Hodně sil a ať to pak parádně jezdí!!”
1 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

300 Kč — Anonymous donor 3 years ago

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Držím palce kamaráde :-) Ať se ti splní sen...”
333 Kč — ZEN 3 years ago

“Jen tak dál Ríšo!”
373 Kč — Jakub Novák 3 years ago

“Riso, pamatuji si te z rekondice v Lutove a vim jak moc by jsi hand bike ocenil. Preji hodne stesti a at se ti splni tvuj sen.”
1 500 Kč — Pavla Zmekova 3 years ago

“Ať to klapne!”
230 Kč — Pilka 3 years ago

“Držím palce kamaráde. ❤”
230 Kč — Karlos 3 years ago

Discover more

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
0 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
14 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

No good deed goes unpunished
27 %

No good deed goes unpunished