Bráškům Kubovi a Ondrovi umožníme být šťastní díky speciální škole

Olomouc / Organizer: Michaela Zítková zc.manzes@avoktizzaleahcim

{}
0 %

Bráškům Kubovi a Ondrovi umožníme být šťastní díky speciální škole

Amount raised 8 646 Kč of 50 000 Kč goal
Left -97 days
17 % z původního cíle
The campaign has ended 31. August 2023

Help by sharing

Dobrý den,

jsem sama na 4 děti. Z toho Jakub má poruchy autismu (psychická ataka, speciální potřeby) a mladší Ondra je pasivní autista s těžkou mentální retardací. Oběma klukům jsem proto našla soukromou speciální školu, aby školu navzdory svému znevýhodnění stíhali a dostávalo se jim potřebné péče, zacházení a pozornosti, jaké jejich stav vyžaduje. S kluky je to často náročné, jsou to sice živé, ale také veselé děti!

 Našla jsem klukům soukromou školu také proto, že v předchozí se jim nedostávalo příliš velkého pochopení od jejich vrstevníků za odlišnosti, se kterými se děti s poruchami autistického spektra potýkají.

 Zde je jistota, že tuto formu stresu již nebudou muset kluci prožívat znovu. Bylo to pro oba velmi náročné, především pro mladšího Ondru. Nyní se chystá do první třídy, ale nemluví. Proto se učí znakovou řeč

Jak sbírka pomůže?

Jelikož jsem pečující a samoživitelka, je pro mě finančně velmi komplikované klukům dopřát školu, která odpovídá jejich hendikepu. Tímto způsobem bych vás proto chtěla moc poprosit o pomoc ve formě finančního příspěvku, který klukům umožní navštěvovat tuto školu po dobu jednoho roku. 

 Moc děkuju všem, kdo nám v této situaci pomohou. Nikdy jsem nepočítala, že budu mít tak nemocné děti, a že budou potřebovat speciální soukromou školu, aby mohli mít dětství jako ostatní děti navzdory jejich odlišnostem. Ještě jednou děkuji za případnou pomoc, moc si jí vážím.

18 donations

777 Kč — Anonymous donor 3 months ago

200 Kč — Anonymous donor 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Hodně sily mamince a štěstí oběma klukům. ”
300 Kč — Anonymous donor 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Ať se klukům ve škole líbí ❤️🙂”
373 Kč — Eva Dvorská 3 months ago

1 500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Preji Vam hodne stesti 😊”
1 221 Kč — Kamil Chytka 4 months ago

750 Kč — Anonymous donor 4 months ago

200 Kč — Gabi 7 months ago