Bezpečně na cestách: Auto pro Gábinu

Kardašova Řečice / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Bezpečně na cestách: Auto pro Gábinu

Amount raised 6 029 Kč of 300 000 Kč goal
Left 63 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 23. September 2024

Help by sharing


Jsem matkou 33 leté dcery Gabriely která má diagnostikovanou středně těžkou mentální retardaci až na hranici těžké s depresivními úzkostmi a poruchami nálad.

Já sama jsem v invalidním důchodu a na péči o dceru jsem sama.

Gábince je 33 let a pobírá invalidní důchod 3. stupně. Bydlíme v jižních Čechách a k lékaři jezdíme do Prahy, což je 130km. Gabča sama navštěvuje STD v Jindřichově Hradci kam dojíždí. Já jsem na péči sama. Můj zdravotní stav se za poslední půlrok zhoršil na tolik že jsem musela přestat pracovat. Čerstvě mám přiznaný ID 3. stupně.


Jak sbírka pomůže?

Auto je pro nás veliký pomocník neboť se neustále potřebujeme dopravovat k lékařům, ale nepostradatelné je i při pořizování nákupů a dojíždění dcery di dílny manuálních prací, která je pro ni důležitá pro udržení motoriky a kontaktu s lidmi.

Dcera je snaživá má své koníčky jeden z nich je jihočeská dechovka Babouci.

Vzhledem k dceřiným zdravotním komplikacím které v poslední době nastaly, stavy úzkosti a panické ataky, je cestování hromadnou dopravou velmi obtížné a pro mě psychicky vysilující.

I když je to dospělá žena její myšlení je na úrovni předškolního dítěte. Okolí jí hodnotí jako zdravého člověka a neustále se potýkáme s různými nadávkami a posměšky což dcera špatně nese.

Automobil by nám tedy momentálně velmi pomohl.


Za jakýkoliv příspěvek ze srdce děkujeme!

3 donations

“Hodně štěstí a síly! ”
5 000 Kč — Mirka 1 month ago

“Drzim palce,misa ”
777 Kč — Michaela Setlikova 1 month ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago