Auto pro bojovnici Verunku

Bzenec / Organizer: Klára Frýbortová zc.manzes@avotrobyrfkerecaK

{}
0 %

Auto pro bojovnici Verunku

Amount raised 3 792 Kč of 80 142 Kč goal
Left -871 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 28. January 2022

Help by sharing

Verunka je neslyšící holčička, která vyrůstá v 4členné rodině. Ztrátu sluchu způsobila infekce, kterou lékaři odhalili až v pokročilém stádiu těhotenství. Nejprve nastávající rodiče ujišťovali, že se nic vážného neděje, jenže se mýlili…

V 37. měsíci museli vyvolat porod a rodina si vyslechla velmi těžkou zprávu – dcera má těžkou mentální retardaci, cysty na mozku, neslyší a vir ovlivnil také pohybové centrum.

Péči o Verunku rodině usnadňuje automobil. Nebo spíše usnadňoval. Aktuální stav vyžaduje neustále opravy a již několikrát je nechal v nesnázích kvůli nepojízdnému stavu. Z výtěžku si pořídí nové bezpečnější auto.

Dceru vozím 3x týdně do školky, která je vzdálená 17 km. Do toho máme řadu návštěv u lékaře,“ popisuje potřebnost maminka.

„Narozením Verunky se náš život změnil. Radost vystřídal strach, co bude následovat,“ vypráví rodiče. Vir je velmi málo známý a zákeřný. Verunka v pěti letech udělala svůj první krůček, ale i přesto není schopná samostatné chůze. Velmi náročná je také komunikace, holčička nemluví. „Je to ale naše velká bojovnice a neztrácí chuť bojovat,“ dodávají

Děkujeme

14. 12. 2021

S Verunkou moc děkujeme ♥

8 donations

1 000 Kč — Tereza 2 years ago

“Přeji aby se vše zdařilo a mohly jste vybrat vhodné a bezpečné auto, které by vám aspoň trochu usnadnilo už tak nelehkou situaci. Přeji mnoho štěstí ”
300 Kč — Lulu.safri@seznam.cz 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Hodně štěstí 🍀”
500 Kč — Jitka K. 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Verunko, přeji ti do života hodně štěstí a sil. Jsi velká bojovnice a máš kolem sebe milující rodinu a přátele, kteří ti vždy se vším pomohou. Ať se ti daří.”
373 Kč — Soňa Bělehrádková 3 years ago

“Verunko a celá rodinko, bojujte dál, jste velice stateční a máte můj velký obdiv. Přeji Vám především zdraví, spoustu sil a optimismus, že vše se dá zvládnout. ”
373 Kč — Iva Kučerová 3 years ago

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

Discover more

Zdravotní sestra na invalidním vozíčku Věra potřebuje vaši pomoc
0 %

Zdravotní sestra na invalidním vozíčku Věra potřebuje vaši pomoc

Cesta k Baltu - Volume VII
68 %

Cesta k Baltu - Volume VII

Matýsek s Aspergerovým syndromem potřebuje asistenci. Podpořme ho!
15 %

Matýsek s Aspergerovým syndromem potřebuje asistenci. Podpořme ho!