Asistenční pes pro Janu

Uherské Hradiště / Organizer: Jana Smělíková zc.manzes@avokilemSanaJ

{}
0 %

Asistenční pes pro Janu

Amount raised 5 870 Kč of 225 000 Kč goal
Left -447 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 23. January 2023

Help by sharing

Bylo to v práci, kde jsem z ničeho nic pocítila šílenou únavu a pak jsem se probudila v nemocnici. To jsem ještě netušila, jak moc se mi změní život. Bohužel netrvalo dlouho a záchvaty byly mnohem častější a intenzivnější.

Po několika vyšetřeních mi byla diagnostikována disociativní porucha s křečemi. Toto onemocnění je psychického původu, které se u mě projevuje  úzkostí a strachem z koncentrace lidí a to především v uzavřených prostorách. Například, když ráno jdu na autobusovou zastávku přeji si, aby tam nikdo nebyl, aby v autobusu bylo co nejméně lidí. V hlavě mi běhají myšlenky musím si sednout ke dveřím, abych mohla předčasně vystoupit, když mi nebude dobře. Sednu si úplně dozadu, tam tolik lidí nebude a doufám, že si ke mně nikdo nepřisedne.“ Mám strach z toho, že znovu přijde záchvat. Jsem si jistá, že speciálně vycvičený asistenční pes by mi byl velkou pomocí.

 

Když bych získala asistenčního pejska, jezdil by se mnou všude a během cesty autobusem bych byla vedle něj mnohem klidnější. Věděla bych, že si ke mně nikdo nepřisedne, protože by vedle mě seděl můj parťák pes. A když se mi udělá špatně, budu pejska hladit, povídat si s ním, tulit se k němu.

Pro další informace můžete kontaktovat předsedkyni neziskové organizace Jiřinu Hynkovou na tel. 608 192 548

Asistenční pes mi dá pocit, že ve chvíli, kdy se plní autobus lidmi, nejsem na svou úzkost a strach sama.10 donations

50 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

3 000 Kč — Jana 1 year ago

“Ať to všechno vyjde a chlupáč ti pomáhá a dělá ti radost a společníka, bude to ten, co tě nikdy nenechá samotnou a vždy tu bude pro tebe, vím o čem mluvím.;-) ”
500 Kč — Petr 1 year ago

222 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago