Adoptivní rodiny potřebují stejnou podporu jako pěstouni

Praha / Organizer: Láskyplná náruč, z. s. zc.curananlpyksal@aralk

{}
0 %

Adoptivní rodiny potřebují stejnou podporu jako pěstouni

Amount raised 8 529 Kč of 100 000 Kč goal
Left 79 days
9 % z původního cíle
The campaign has ended 05. August 2024

Help by sharing

Adoptivní rodina, stejně jako pěstouni, přijímá dítě s vývojovým traumatem. Vazba rodiče a dítěte nepřichází automaticky a je potřeba ji vybudovat a neustále utužovat.


Jsme adoptivní mámy a samy dobře víme, jak moc je důležité jako adoptivní rodič cítit podporu. Založily jsme organizaci Láskyplná náruč, abychom mohly cestu adoptivním rodičovstvím usnadnit i dalším lidem.


Jsme jediná organizace pro adoptivní rodiny. Spojujeme je a poskytujeme jim podporu a prostor pro sdílení zkušeností. Dobře edukovaný adoptivní rodič je klíčem ke zdravému vývoji a prospívání přijatých dětí.


Každé dítě si zaslouží milující rodinu. Připojte se k nám a společně vytvářejme prostředí pro radostné dětství.  • Chceme poskytovat vzdělávání formou webinářů i živých seminářů na témata nejen související s náhradní rodinnou péči, ale také péčí o děti dle moderních poznatků (např. handling, bezpečný spánek, nošení dětí).


  • Chystáme klubík pro děti, kde si adoptivní rodiče můžou postupně, podle tempa jejich dítěte, v klidu a bezpečně zkoušet adaptaci. Děti se budou moci zapojit do smysluplných aktivit, které odpovídají jejich vývojovému stádiu. Témata her pečlivě vybíráme i s ohledem na typické problémy přijatých dětí.


  • Plánujeme pro adoptivní rodiny pravidelná setkávání, výlety a akce.


  • Provozujeme půjčovnu nosítek/šátků na nošení dětí.


Sledujte naši práci na www.laskyplnanaruc.cz na sociálních sítích.

Facebook

Instagram


Patrons 1

3053

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3053. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

12 donations

500 Kč — Anonymous donor 1 week ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 week ago

1 221 Kč — Pavel Hornák 1 week ago

“Děkujeme,co pro nás děláte 🙏”
252 Kč — Lucie 1 week ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 week ago

500 Kč — Hanka 1 week ago

373 Kč — Jon 1 week ago

373 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Hodně síly přeji. ”
2 112 Kč — Vladimír Vohrna 1 week ago

252 Kč — Anonymous donor 1 week ago