3 sourozenci potřebují konečně domov s velkým D

Praha / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

3 sourozenci potřebují konečně domov s velkým D

Amount raised 17 260 Kč of 25 000 Kč goal
Left -11 days
69 % z původního cíle
The campaign has ended 15. May 2024

Help by sharing

Žiji s partnerem a mými 3 dětmi. Partner je ovšem dlouhodobě léčen pro psychiatrické onemocnění. Aktuálně je opět hospitalizován v psychiatrické nemocnici Bohnice. Žijeme v bytě od magistrátu hlavního města Prahy. Kdysi jsme se ocitli v těžké životní situaci, kdy jsme málem skončili na ulici. Žili jsme po ubytovnách a azylových domech. Strašně moc jsme bojovali, abychom se mohli přestěhovat do nájemního bytu od magistrátu a začít znovu. A naštěstí to vyšlo! Pak ale přišel zvrat.

Nemám žádné exekuce a řádně platím nájemné. Byt jsme si vybavili s pomocí Armády spásy přes nábytkové banky, ale bohužel v domě, kde bydlím, se vyskytli štěnice a švábi. Byl tedy nezbytný zásah deratizátorů a museli jsme zlikvidovat veškerý nábytek (hlavně dřevěný).

Aktuálně tedy již nemáme skříně a postel pro 12letou dceru.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nejzákladnější vybavení bytu, o které jsme bohužel přišli.

Kvůli stavům mého partnera děti spí většinou se mnou, protože jinak mají strach a noční děsy.

Z toho důvodu by byla nejvhodnější větší postel, ale budeme spokojeni i s jednolůžkovou postelí. Mám to štěstí, že mi matka občas pohlídá děti, ale kvůli jejímu zdraví, to není možné pravidelně a často. Starám se o děti, a ještě o partnera, který za své onemocnění nemůže a rozhodně si ho nevybral.

Můj prostřední syn má smíšenou vývojovou dysfázii tudíž potřebuje také poměrně intenzivní péči. Prosím pomozte nám dovybavit náš byt tím nejzákladnější nábytkem. Děti si domů nechtějí brát ani kamarády a já z velkých obav, že opět přijdeme o veškerý nábytek, nechci využívat nabídek za odvoz a podobně.

Moc bych si přála, až má nejmladší 3letá dcera nastoupí do školky, abych si našla vhodnou práci, která bude časově flexibilní a umožní mi se starat o partnera a děti. Nyní to však bohužel možné není, a proto vás prosím o pomoc.

Budu vám moc vděčná, za jakoukoliv podporu.

Děkuji.

13 donations

500 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

1 000 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 1 month ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

2 112 Kč — Anonymous donor 2 months ago

3 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

3 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago