Všichni zase pohromadě: nový domov pro 8 sourozenců

Olomouc / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Všichni zase pohromadě: nový domov pro 8 sourozenců

Vybraných 473 Kč z 25 000 Kč
Zostáva -586 dní
2 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Ocitli jsme se v nepříznivé situaci. Jmenuji se Emilia a máme spolu s otcem dětí vlastních 8 ratolestí. Já nyní s našimi 6 dětmi žiji v azylovém domě a dvě děti bydlí s tatínkem jinde, jelikož jsou v azylových domech omezené kapacity osob. V azylovém domě bydlíme v jedné místnosti, a tak jsou naše podmínky velmi nevyhovující. I tak jsme ale vděční za střechu nad hlavou.

Naše nejmladší děti – rok a půl stará dvojčátka to neměla od počátku lehké. Především Mia, která se narodila s deformací dlaně a bez prstů na levé ručičce. 

Do toho jeden z našich synů trpí diagnózou ADHD, takže je u nás často veselo a máme i perné chvíle, ale vše jsme do teď vždy společně nějak zvládli. Již netvoříme s otcem dětí pár, a tak chci dětem vytvořit samostatné stabilní bydlení, abych si mohla vzít všechny děti do své péče.

 S dvojčátky jsem nyní na rodičovské dovolené, ale jinak jsem pracovala v úklidové službě v jednom obchodním domě a plánuji se zase do pracovního procesu vrátit, pokud to bude situace umožňovat. Bohužel otec dětí neplatí výživné a o zbylých 6 dětí, které mám nyní u sebe, neprojevuje zájem.

Na tuto sbírku mě doporučila sociální pracovnice, která v doporučení dokládá mou snahu a péči, kterou dětem věnuji a dále věnovat chci.

Jsem nesmírně vděčná za každou vaši pomoc, která nám umožní nový start.

Patrón zbierky 1

Women for women

Sbírka byla spuštěna na doporučení organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Milá rodinko, držím Vám palce, aby jste mohli žít spolu a doma.“
100 Kč — Anděl pred 2 rokmi