Veterinář Vladimír náhle zemřel

Benešov / Zbierku organizuje Jezdecký klub Kondratice moc.liamg@yrasavt

{}
0 %

Veterinář Vladimír náhle zemřel

Vybraných 450 000 Kč z 300 000 Kč
Zostáva -738 dní
150 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. máj 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Vladimír byl chlap a veterinář ze staré školy. Pracoval klidně od rána do noci. Co slíbil, to splnil. Když vám na něco podal ruku, mohli jste si být jistí, že to prostě platí. Při práci pro něho byla zvířata vždy na prvním místě. Důležitější než vlastní zdraví nebo peníze.

Vyléčit, ulevit od bolesti, vrátit zpět do života. Pomoci zvířatům i jejich majitelům, aby si mohli dál užívat společné chvíle. To bylo pro tohoto profesionála a mimořádného odborníka na péči o koně, vždy na první místě. A nechat si za práci zaplatit? Vladimírovi bývalo až trapně, když si měl říct o peníze. Kdo ho znal, jistě tuto jeho vlastnost, která dělala roky vrásky účetním, potvrdí.

Léčil rád a dobře, ale o peníze si zatraceně nerad říkal. Několikrát jsem tomu byla svědkem. Pro nás všechny to byl výjimečný člověk, kterého jsem vždycky obdivovala pro jeho pracovitost a zapálení,“ říká Helena Horáková, majitelka Jezdeckého klubu Kondratice, který pro rodinu sbírku založil.

Vláďa v březnu náhle zemřel. Do poslední chvíle trávil čas péčí o zvířata. Úmrtí oblíbeného veterináře všechny zaskočilo a tvrdě zasáhlo. Nejvíce jeho tři dcery – Karolínu (20), Terezu (19) a nejmladší Anetku (10).

Finančním příspěvkem podpoříte budoucnost Vladimírových dcer. Pomůžete jim studovat a uhradit nemalé náklady se vzděláním spojené. Anetka s Karolínou se budou moct nadále věnovat koníčku, který je s tátou nejvíce pojil – jezdectví.

Láďa žil svou prací, miloval ji a podle toho ji také vykonával. Neuměl říkat ne a přijel pomoci téměř za jakékoli situace. Za svou praxi zachránil nespočet zvířat a nikdy nevzdával boj o jejich životy. Zvládal to s úsměvem, ochotou a nesmírným klidem, který přenášel na všechny okolo. Jeho náhlý odchod nás šokoval.

Jako člověk je nenahraditelný. Navždy na něho budu vzpomínat s obrovskou úctou a děkovat mu za všechno, co pro nás dělal. Nyní můžeme pomoci my alespoň jeho dcerám, aby pro ně ztráta táty nebyla, alespoň po finanční stránce, takovou ranou,“ dodává Helena Horáková.

Děkujeme všem, kteří sbírku podpoří.

Poděkování

02. 06. 2021

Touto cestou chceme poděkovat všem, kteří sbírku zorganizovali a podpořili. Za dva měsíce, kdy sbírka probíhala, na ní přispělo neuvěřitelných 230 dárců. Přesvědčily jsme se, že lidé i v této složité době naleznou v sobě pochopení, solidaritu, soucítění a že dobré srdce není pouhým klišé a že skutečně existuje. 

Poděkování

07. 04. 2021

Děkujeme za obrovskou vlnu solidarity, rychlost s jakou se podařilo peníze vybrat pouze dokazuje jak vzácný člověk to byl. Mnoho z nás už během těch dní, kdy tu s námi pan doktor není, pocítilo, jak moc nám chybí - profesně i lidsky. Pojďme tedy společnými silami pomoci těm, které miloval nejvíc, jeho dcerám a alespoň trochu jim usnadnit další život. On tu byl vždycky pro nás, buďme tu teď my pro ně🙏. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se zúčastnili a snad ještě zúčastní, sbírka stále pokračuje. ❤️

Patrón zbierky 1

Tomáš Vášáry

Patronem sbírky je Tomáš Vášáry.

Zbierku dosiaľ podporili 230 darcov

„Díky za Bety“
19 082 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Nikdy nezapomeneme“
1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Vzpomínáme. “
1 500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Upřímnou soustrast rodině. “
3 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

5 000 Kč — Horse Rhythm Team pred 2 rokmi

„Budeš nám na seminářích hipiatrů chybět.“
15 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Stojíme za Natálkou
57 %

Stojíme za Natálkou

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině
90 %

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině

Operací v zahraničí zachráníme život dalším dětem
89 %

Operací v zahraničí zachráníme život dalším dětem