Trochu světla do života pana Duchka

Trochu světla do života pana Duchka
Vybraných 357 754 Kč z 29 000 Kč
Zostáva -1201 dní
1234 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 24. január 2023

Pan Duchek žije sám a není na tom zdravotně dobře. Pohybuje se s obtížemi jen s francouzskou holí, je částečně ochrnutý na levé straně těla v důsledku prodělání mrtvice, má jen 1 ledvinu, je nedoslýchavý, špatně vidí, nemá zuby.
Důchodce bez elektřiny
Přes to všechno se snaží být soběstačný v péči o svou osobu i domácnost. Pan Duchek se živil jako zedník, neodváděl ale povinná pojištění, a tak mu nevznikl nárok na nic jiného, než je dávka hmotné nouze, ze které se snaží žít. Pan Duchek plně přijímá odpovědnost za své předešlé chování, bohužel je ale nyní v situaci, kdy mu odstřihli neustále se zdražující energie.
Výtěžek sbírky půjde na dlužné energie, aby si pan Duchek mohl alespoň trochu posvítit.
Prosím, pomozte nám pana Duchka připojit zpět k elektřině.
Jeho sociální pracovnice z městské části se velmi přimlouvá za podporu. Jak sama říká:
"Trhá mi srdce, když vidím, jak ten nemocný člověk tam žije v zimě a ve tmě."
Vnesme tak trochu světla do jeho života!
Zbierku dosiaľ podporili 876 darcov
„Ať se Vám daří!!! “
„Drzim palce.“
„Zdravím Vás, jsem samoživitelka s třemi dětmi, ale myslím, že tento dar mě nezabije. Mám známého, který žil, žije a bude žít stejně jako Vy. Přeji hlavně zdraví“
„Na hezké a důstojnější žití“
