Tragické úmrtí tatínka Tomáše: podpora pro Lucii s dětmi

Plzeň, Trnová / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Tragické úmrtí tatínka Tomáše: podpora pro Lucii s dětmi

Vybraných 210 388 Kč z 200 000 Kč
Zostáva -380 dní
105 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 25. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dne 9. 7.2 022 se nám otočil život vzhůru nohama, když nás při tragické dopravní nehodě opustil náš milovaný manžel a tatínek Tomáš ve věku nedožitých 43 let. Jmenuji se Lucie a s Tomášem máme dvě milované děti ve věku 12 a 8 let.

Náš Tomáš byl přátelský, hodný a každému rád pomohl. Také byl velmi pracovitý a vedle své práce chodil i na občasné brigády a díky tomu jsem mohla pracovat na zkrácený úvazek a více se věnovat domácnosti a dětem. Takhle si ho navždy budu pamatovat a děkovat mu za společně strávených krásných 16 let. 

Nemáme žádné dluhy ani půjčky kromě hypotéky, která už je z velké části splacená, ale i přesto zbývá doplatit 800 000,-. V aktuální situaci, kdy se vyrovnáváme s těžkou a nenadálou ztrátou musíme čelit i změnám po finanční stránce. Nechci ale dopustit, aby mé děti přišly o domov nebo jsem jim nebyla schopná dát podporu v cestě za vzděláním.

Proto se na Vás obracím s prosbou o pomoc v nelehkých chvílích.

Naše děti mě teď potřebují jako nikdy před tím, ale bude nám nějakou dobu trvat, než se zase psychicky i finančně stabilizujeme. Děkuji všem, co se rozhodnou nás v této nelehké životní situaci podpořit. Moc si toho vážím.

Poděkování

24. 01. 2023

Pomalu si zvykame na to, že uz s náma není, ale jinak se máme dobře a věřím, že bude lépe. Chtěla bych všem poděkovat za podporu a samozřejmě za finanční pomoc, díky které zaplatím část hypotéky, na kterou se přispívalo a finančně to zvládám. Hlavně pomoc rodiny je pro nas neocenitelná. Už jsem poděkovala těm, které znám osobně a chci poděkovat i lidem, kteří nás neznají a přispěli, aby jsme měli méně starostí. Děkuji ❤️.

Zbierku dosiaľ podporili 140 darcov

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„🖤“
1 300 Kč — Od Lucky, Denizka a Sárky pred rokom

5 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Přeji hodně sil🍀“
1 221 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Přeji Vám hodně sil 🍀“
1 221 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

250 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Přeji hodně síly k překonání toho jediného, co v životě nemůžeme změnit.“
1 000 Kč — David G. pred rokom