Tragická smrt tatínka Pavla. Pomoc pro Pavlíka a maminku Lenku

Křešice / Zbierku organizuje Lenka Tatarkovičová moc.liamg@16iineel

{}
0 %

Tragická smrt tatínka Pavla. Pomoc pro Pavlíka a maminku Lenku

Vybraných 3 102 Kč z 200 000 Kč
Zostáva -514 dní
2 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 21. december 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Synovi Pavlíčkovi byly 3 měsíce, když jeho tatínek Pavel v červnu náhle zemřel.

Malý se narodil 3 týdny před termínem, protože jsem měla nemoc děložních cév. Bylo to za pět dvanáct. Probudila jsem se na JIP a malého jsem viděla poprvé až večer. Byla jsem tak šťastná, že je na světě živý a zdravý, stejně tak přítel Pavel, který se tolik těšil na našeho vysněného chlapečka. Moc si to užíval a pomáhal mi doma. Toho dne, co se to stalo ještě stačil zasadit strom a pak večer odešel.

Samoživitelkou ze dne na den

Stále se s tím nemohu smířit a čekám, že mi doma přítel otevře dveře. Žiji tak jedině pro naše miminko, ale je to pro nás hodně finančně náročné, protože jsem se stala samoživitelkou doslova ze dne na den.

Výtěžek sbírky půjde na náklady spojené s bydlením a potřeby malého Pavlíka.

S Pavlem jsem se seznámila už v 15 letech. Poté se odstěhoval a nevěděla jsem o něm. Osud si nás zase našel a bylo to teď nedávno, kdy jsme oslavili 2 roky, co jsme byli spolu.

Bohužel, po přítelově jeho smrti se začalo odkrývat, že Pavel nebyl úplně tím, za koho jsem ho měla.

Každý, kdo ho znal, mi začal volat a psát, že dluží peníze, kam se podívá. Ale tohle jsem netušila. Pak si nás zavolal notář, a tam jsme se dozvěděli, že má jen dluhy, a tak jsem zjistila, že vlastně ani to, co mě vyprávěl, není pravda. 

Předtím než jsem otěhotněla jsem pracovala ve skladu a prodávala jsem gastro potřeby. Otěhotněla jsem v červenci a v srpnu jsem byla neuvěřitelně šťastná. V září jsem začala marodit, a tak to bylo až do porodu.

Teď od září nastupuji na rodičovský příspěvek, takže ty finance půjdou ještě níž, než jsou teď, a protože Pavel neplatil sociální pojištění, tak nevznikl ani nárok na sirotčí důchod.

Mám půjčku a hypotéku. Na hypotéce mám asi ještě necelý milion. Vůbec nevím, jak toto zvládneme. Prosím, pomozte nám neztratit střechu nad hlavou.

Syn mi dělá velikou radost. Každý den jsou vidět nějaké malé pokroky, jak roste, jak se otáčí na bříško, jak začíná papat. A když se na mě usměje, vše špatné je náhle pryč a já jsem šťastná, že ho mám. Prosím, pomozte mi, ať může následky tatínkova odchodu a nevysvětlitelného chování pocítit co nejméně.

Zbierku dosiaľ podporili 5 darcov

2 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

150 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi