Teplo a světlo pro civilní obyvatele i vojáky mrznoucí na Ukrajině

Milovice / Zbierku organizuje Andrii Shevchenko zc.manzes@181aveS

{}
0 %

Teplo a světlo pro civilní obyvatele i vojáky mrznoucí na Ukrajině

Vybraných 138 809 Kč z 250 000 Kč
Zostáva -302 dní
56 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Andrii a ačkoliv jsem státním zaměstnancem ČR, a bydlím zde již 18. rokem, tak pocházím z Ukrajiny. Od samého počátku války se snažím aktivně pomáhat napadenému státu. Vozím na Ukrajinu humanitární pomoc, spolupracuji s tamními dobrovolníky a pomáhám i finančně. Jde o cílenou pomoc určenou konkrétním lidem. Válka se dotkla i mojí rodiny. Moje 70letá maminka se musela odstěhovat ke mně do ČR. Pořád ale věří, že se brzy bude moci vrátit domů do jejího milovaného kraje.

V rámci této sbírky pomůžeme jednak té nejvíce ohrožené skupině civilního obyvatelstva na Ukrajině, která je nyní bez elektřiny a tepla, rovněž také společně podpoříme přímo vojáky z mého rodného města.

Výtěžek sbírky půjde na nákup generátorů, čerpadel, a v neposlední řadě na pořízení svíček, případně vosku pro výrobu zákopových svíček.

Pokud by se vybraly finance navíc, tak budu moci poslat mrznoucím i teplé oblečení, které kluci v tomto zimním období nutně potřebují.

Kde sbírka pomůže?

Pomoc půjde jednak vojákům z Olexandrijemého rodného města. Zde kluci slouží jak u Národní gardy, tak u letectva, a dále vojákům 36. brigády námořní pěchoty, sloužící na jihu u Chersonu. Ve městě totiž je, nebo respektive dnes již spíše byla, vrtulníková základna. Generátory a elektrocentrály půjdou zase převážně do Kyjeva a Charkova, kde mám většinu kamarádů z Ukrajiny a i spolužáků.

Prosím, pomozte mi poslat mrznoucím obyvatelům Ukrajiny tolik potřebnou pomoc v tomto ročním období.

Děkuji.

Poděkování a nová možnost pomoci!

21. 03. 2023

Zdravím přátelé, patří vám všem obrovské poděkování.🙏 Díky vaší pomoci se podařilo zakoupit a doručit potřebné vybavení a pomoc jak pro vojáky, tak i pro civilní obyvatelstvo. Zde je nově založená sbírka, ale v podstatě se jedná o pokračování té předchozí, jen se o něco změnily potřeby jak vojáků, tak i civilních osob. Budeme moc vděční za jakoukoliv pomoc a i za aktivní sdíleníhttps://www.znesnaze21.cz/sbirka/pomoc-civilnimu-obyvatelstvu-a-vojakum-na-ukrajine

Poděkování

05. 01. 2023

Obrovské poděkování všem kdo přispívá

Poděkování

11. 12. 2022

Děkuji moc všem kdo přispívá.

Zbierku dosiaľ podporili 63 darcov

2 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Václav Doležal pred rokom

2 000 Kč — Bobeš+3 pred rokom

555 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Hanka pred rokom

777 Kč — Martin Šašek pred rokom

„Držte se!“
2 112 Kč — P. Pavlicova pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Veľa šťastia pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom