Tatínek a dědeček Pavel se ocitl v umělém spánku. Pomozme!

Praha 10 / Zbierku organizuje Tereza Holá moc.liamg@akadahazeret

{}
0 %

Tatínek a dědeček Pavel se ocitl v umělém spánku. Pomozme!

Vybraných 4 619 Kč z 150 000 Kč
Zostáva -69 dní
3 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 18. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Obracíme se na vás s prosbou o pomoc pro mého tátu Pavla, který se ocitl v těžké životní situaci. Pavel, který letos v červnu oslaví 59 let, čelí závažným zdravotním problémům.

Pavel má za sebou 34 let po výměně aortální chlopně. Bohužel, od začátku léta čelí vážným komplikacím, včetně pseudoaneurysmatu kolem operované chlopně. Nedávno podstoupil ablaci kvůli fibrilaci síní, avšak po zákroku utrpěl zástavu srdce.

Nyní je v umělého spánku a hospitalizován na oddělení intenzivní péče.

Zároveň čelí dalšímu závažnému onemocnění – fibrilaci komor, což zvyšuje riziko život ohrožujících situací.

Přestože táta prošel značně těžkým obdobím a zatím nemůže vstát na nohy, věříme, že s vaší pomocí můžeme získat prostředky na rehabilitace, polohovatelnou postel a další potřebné vybavení, které mu pomůže zlepšit kvalitu života.

Vaše finanční podpora půjde přímo na tuto důležitou věc, a tím pomůžete nejen výjimečnému tatínkovi, ale i skvělému a oddanému dědečkovi, který si zaslouží šanci na lepší zítřky.

Víme, že to nebude snadná cesta, ale s vaší podporou jsme připraveni čelit všem výzvám. Každý váš příspěvek nám poskytne naději a úlevu, a za to budeme neuvěřitelně vděční.

A komu pomůžete?

Pomůžete skvělému tatínkovi, který neměl nikdy lehký život. Pomůžete úžasném a vděčnému dědečkovi, kterého vnučky celým srdcem milují. Pomůžete člověku, který nikdy nesténal, když ho něco bolelo. Pomůžete člověku, který je ochoten a připraven prát se jako lev, aby byl znovu alespoň trochu fit.

Děkujeme za vaši laskavost a pomoc.

Patrón zbierky 1

2681

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2681. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Zbierku dosiaľ podporili 18 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

„Aspoň něco málo. Přeji brzké uzdravení. 🤗“
250 Kč — Markéta pred 5 mesiacmi

100 Kč — Patricie pred 5 mesiacmi

„Alespoň malá podpora. Hodně štěstí a sil. 🫶🏼“
150 Kč — Lucie pred 5 mesiacmi

„Něco málo, ale aspoň něco “
373 Kč — Anna Merunková, Milan pred 5 mesiacmi

„Právě prožíváte těžké chvíle, kterými si projde za život mnoho lidí a já vím, že nejdůležitější je naděje a láska ❤️přeji mnoho sil tatínkovi a ať se uzdraví !“
250 Kč — Lucie R. pred 5 mesiacmi

„Přeji hodně štěstí. “
100 Kč — Edit pred 5 mesiacmi

21 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi