Střecha nad hlavou pro 4 děti

Trutnov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Střecha nad hlavou pro 4 děti

Vybraných 0 Kč z 42 000 Kč
Zostáva -217 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka 4 dětí a bojuji s těžkou finanční situací. Když můj partner skončil ve vězení, náš rodinný rozpočet se velmi zhoršil a náklady na nájem a školné se pro mě staly velkým břemenem. Nyní mi skončila rodičovská dovolená s nejmladší dcerou Eliškou, zatím jsem v domácnosti. Starám se o běžný chod domácnosti, ale hledám si práci. Snažím se najít způsob, jak ho stabilizovat a zajistit potřeby svých dětí, ale zatím neúspěšně.

Hledáme nové, úspornější bydlení, ale náklady na kauci a nájemné jsou pro nás příliš vysoké.

Nejstarší syn David dochází na střední odbornou školu, která je mimo místo bydliště. Platím mu internát, stravné a jízdné. Všechny tyto položky jsou pro nás velmi nákladné. Další 2 děti, Lukáš a Kateřina, dochází do základní školy v místě bydliště.

Otec dětí se v prosinci minulého roku vrátil z výkonu trestu a nyní aktivně vyhledává zaměstnání, bohužel to pro něj s trestní minulostí ale není snadné a za 3 měsíce nás vystěhují z bytu, pokud se něco nezmění. Proto prosím o vaši pomoc.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné, abychom mohli najít nový domov a začít nový život.

Vaše podpora může být pro nás rozhodující a pomoci nám překonat tuto těžkou situaci. Prosím, nedovolte, aby naše děti pykaly za chyby jejich tatínka.

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Převod do sbírky Podporte smrteľne chorého Martinka.“
-1 400 Kč — znesnáze21 pred 6 mesiacmi

1 400 Kč — Anonymný darca pred rokom