Šťastná cesta na vozíku pro Tadeáška

Šťastná cesta na vozíku pro Tadeáška
Vybraných 38 593 Kč z 62 000 Kč
Zostáva -525 dní
62 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 07. december 2020
Milí dárci,
rádi bychom Vás požádali o pomoc pro našeho sedmiletého syna Tadeáška. Chlapec má Angelmanův syndrom, epilepsii a těžkou mentální retardaci. Nemoc se projevuje poruchami spánku, špatnou pohyblivostí a chlapec vyžaduje nepřetržitou péči.
O Tadeáška se staráme 24 hodin denně. Krmíme, přebalujeme, koupeme… stále dokola. Momentálně nám dělá starost dosluhující kočárek, který je synovi malý.
Rádi bychom pořídili benecykl. Jedná se takový kočárko-vozík. Při jeho zkoušení se syn bál, plakal, ale jakmile si do něj sedl a uvelebil se… pláč vystřídalo nadšení. Tadeášek vřískal radostí. Přála bych Vám vidět ty veselé jiskřičky v očičkách.
Jsme aktivní pětičlenná rodina, která ráda podniká výlety a procházky. Synův zdravotní stav neumožňuje dlouhou chůzi, vydrží ujít maximálně pár kroků. Benecykl je pro nás i pro něj opravdu veliký pomocník.
benecykl
07. 12. 2020Dobrý den všem dárcům.
Chtěli bysme Vám z celého srdce poděkovat za Vaši pomoc,moc si toho vážíme...díky Vám se nám podařilo zakoupit starší benecykl ,který bude pro nás veliký pomocník.Děkujeme ,že pomáháte.
Zbierku dosiaľ podporili 24 darcov
20 000 Kč — Locke & Hobbes a.s. pred rokom
„Přejeme hezké výlety“
2 112 Kč — Míra a Dáša pred rokom
1 221 Kč — Anonymný darca pred rokom
200 Kč — Jindřiška pred rokom
213 Kč — Anonymný darca pred rokom
222 Kč — Petra pred rokom
„Ať se částka vybere co nejdříve. “
500 Kč — Anonymný darca pred rokom
„Ať je brzy vozíček doma :-)“
5 000 Kč — Finance & Reality Lorenc s.r.o. pred rokom
200 Kč — Anonymný darca pred rokom
„Pro Tadika“
200 Kč — Lucie Vlčková pred rokom