Společně podpoříme kočičí svěřenkyně ze spolku Kočka do tašky

Česká Metuje / Zbierku organizuje Kočka do tašky z.s. moc.liamg@yksatodakcok

{}
0 %

Společně podpoříme kočičí svěřenkyně ze spolku Kočka do tašky

Vybraných 3 410 Kč z 20 000 Kč
Zostáva -58 dní
17 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 25. máj 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach


Kočka do tašky je spolek, který se dlouhodobě věnuje kočičkám z širokého okolí. Nabízíme jim bezpečný prostor pro život do doby, než se jich ujmou noví majitelé, a putují do svých nových domovů. 

Kočičí svěřenci ze spolku Kočka do tašky žijí u nás v krásném prostředí Hospodářství Skalka. Kromě nich se také staráme o 2 nechtěné psy, kterých jsme se ujali, a bez kterých si to už na Skalce nedokážeme představit. Všechny kočky jsou díky tomu zvyklé nejen na přítomnost hospodářských zvířat, ale také pejsků.

Našim kočičím svěřenkyním nabízíme samozřejmě nejen střechu nad hlavou, ale také veškerou veterinární péči. Všechny kočky jsou tedy kastrované, čipované a testované na kočičí zrádné nemoci FIV a FELV. 


Ve spolku se věnujeme péči o kočky již dlouhodobě. Neustále hledáme možnosti, jak jim poskytovat co nejlepší péči, která je často velmi nákladná. Nechceme spoléhat pouze na finance od dárců, proto jsme se rozhodli zřídit e-shop. Nakoupit si na něm můžete věci vyrobené lokálními tvůrci z našeho okolí a podpořit tak nejen kočky, ale také šikovné české ruce, které nám dodávají věci k prodeji. 


Jak sbírka pomůže? 

Pro naše kočičky jsme nově zrekonstruovali pokoj, který bychom jim však chtěli ještě více zútulnit. Rádi bychom přidali hlavně škrabadla a namontovali na zdi skákací mosty a police, po kterých by se proháněly a lépe si tak krátily čas čekáním na nový domov. Vybrané finanční prostředky využijeme tedy na zlepšení podmínek pro život a také na nákladnou veterinární péči. 


Jsme moc vděční za každou formu pomoci. 

Děkujeme

Tým Kočka do tašky z.s.


Zbierku dosiaľ podporili 4 darcov

„Zkuste sbírku prodloužit a ještě třeba na Donio.“
3 000 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

50 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Ať se sbírka rozjede tlapky drží Teo, Karlicka, Veverka, Koki, Margotka, Illy a Dino“
200 Kč — Jitka Egermaierova pred 2 mesiacmi

„Snad i tento drobný příspěvek trochu pomůže, moc vám fandím.“
160 Kč — Alex pred 3 mesiacmi