Splnění Pavlova sportovního snu

Březnice / Zbierku organizuje Pavel Štolba moc.liamg@ap.ablots

{}
0 %

Splnění Pavlova sportovního snu

Vybraných 300 545 Kč z 300 000 Kč
Zostáva -230 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. február 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Pavel, je mi 30 let a narodil jsem se v Příbrami. Už od mala jsem se lišil od svého dvojčete. Například jsem se déle, než on učil chodit, jezdit na kole a nikdy se nenaučil bruslit, ani jezdit na skateboardu. Když jsem byl starší, tak jsem při chůzi zakopával, nepřenesl sklenici vody nebo talíř s jídlem. Rodiče se mnou chodili po doktorech, ale byli vždy uklidněni tím, že se to spraví, a jde jen o růstový problém.

Později jsem začal hrát závodně fotbal, což mě velmi bavilo. Po nějaké době mě ale začaly bolet paty z kopaček, a tak jsem chvilku hrál v botách s rovnou podrážkou. Jenže ani to nebylo ono, tak jsem fotbalu musel zanechat. V páté třídě jsem absolvoval vyšetření v Praze a prognóza zněla, že bych mohl do dvou let skončit na vozíku a do šesti let by ze mě mohl být ležák, ale přesnou diagnózu nezjistili. To se nakonec stalo až v deváté třídě, kdy mi diagnostikovali vzácnou chorobu jménem Friedreichova ataxie.

Na střední škole jsem se mi naskytla příležitost a začal jsem s kamarádem hrát florbal na elektrických vozících za tým Jaguars Praha. Tato hra mě bavila více, a tak jsem u ní zůstal. Je to rychlejší a taky jsem díky ní navštívil nová místa jak v ČR, tak i v zahraničí (Německo, Švýcarko a Holandsko). Jsem už 12 let členem týmu JAGUARS Praha a člen širšího reprezentačního výběru. S týmem z osmi dohraných ligových sezon jsme vyhráli pětkrát titul mistra ČR a jedno zlato z mezinárodního turnaje. Za velký úspěch beru i to, že jsem reprezentoval ČR na turnaji v roce 2013.

Bohužel můj vozík už není v dobrém technickém stavu a potřebuji pro sport nový.

V tuto dobu používám pro hru vozík, který je se mnou skoro od začátku mé herní kariéry.

Sportovní vozík, který jsem si vybral, je od firmy Ultina s názvem E-SPORT. Je to speciální sportovní vozík vyvinutý přímo pro náš sport a jeho výhodami je to, že se vozík přímo vyrábí a upravuje podle vaší postavy a vašich potřeb. Pořizovací cena tohoto sportovního vozíku je 300 000,- Kč.

Pro mě je sport v životě hodně důležitý, cítím se po něm lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Rád bych se vrátil do užšího výběru naší reprezentace. Chci lidem v okolí dokázat, že mám na víc a k tomu by mi byl velmi nápomocen tento vozík. Rád bych si splnil tento sportovní sen, a proto Vás chci touto cestou poprosit, zda byste mi mohli přispět jakoukoliv částkou a posunout mě blíž ke splnění.

Mé onemocnění je dědičné, jehož primárním patologickým projevem je degenerace nervové tkáně hlavně v oblasti mozečku, který řídí motoriku a rovnováhu.

Budu tak rád za sdílení mého příběhu. Kdokoli, kdo má sportovní srdce mou situaci určitě pochopí a budu vám moc vděčný, když mi pomůžete opět nastartovat mou sportovní kariéru. Třeba vám pak pošlu pozdravy z reprezentačního turnaje!

Děkuji Vám všem

Zbierku dosiaľ podporili 331 darcov

12 000 Kč — Nadační fond První krok pred 8 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

150 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

„Ať se daří ve sportu i v životě“
100 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

„Pavlík drží pěsti Pavlíkovi.“
50 Kč — Pavlík pred 8 mesiacmi

„Páji, věřím že společnými silami nového vozíku dosáhneme a ty budeš dělat v tom co miluješ nadále radost sobě a nám všem. Ať se ti daří. 🍀“
500 Kč — Kris 🍀 pred 8 mesiacmi

„Držíme palce ....“
16 000 Kč — KPM pred 8 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Výtah pro čalouníka Pavla na vozíku: Chce dál pracovat!
102 %

Výtah pro čalouníka Pavla na vozíku: Chce dál pracovat!

Paruka pro Marcelu i její dceru Kristýnku s alopecií
41 %

Paruka pro Marcelu i její dceru Kristýnku s alopecií

Společně pro 2,5letou Terezku v boji s akutní leukémií
19 %

Společně pro 2,5letou Terezku v boji s akutní leukémií