Sluchadla pro Dana

Slaný / Zbierku organizuje Jana Fohlová moc.liamg@avolhof.j

{}
0 %

Sluchadla pro Dana

Vybraných 29 430 Kč z 28 912 Kč
Zostáva -1043 dní
102 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 20. júl 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Jana a jako matka samoživitelka se starám o syna Daniela a dcerku Aničku. Dan, kterému bude 14 let, se narodil se středně těžkou až těžkou percepční sluchovou vadou. Dle Fowlera má ztrátu sluchu 72,2 %. Dojíždí do speciální ZŠ pro sluchově postižené děti, chodí do osmé třídy a učivo má sedmé třídy.

Dan s paní primářkou, ke které chodí na foniatrii, vybral sluchadla, která nutně potřebuje. Sbírka nám je pomůže doplatit.

Pojišťovna nyní proplácí 20 000 Kč na obě, ale průměrná cena slušných sluchadel je cca 40 000 Kč, nám doporučené foniatrem stojí 47 800 Kč.

Daniel má kromě sluchadel i brýle a ADHD. Chodí také ještě k dalším lékařům, se kterými se pojí další výdaje. Brýle i ortopedické vložky do bot se z výživného dají nějak pokrýt, sluchadla už jsou nad moje možnosti. I jeho mladší sestra není úplně zdravá, narodila se též s vrozenou vývojovou vadou, funguje jí jen jedna ledvina a také nosí brýle.

S oběma dětmi navštěvuji pravidelně několik lékařů, což je většinou u zaměstnavatele problém. V posledním roce jsem navíc musela být s dětmi doma, když byly školy a školky zavřené. Asi i proto mi pracovní smlouvu po roce neprodloužili.

Od února jsem v evidenci úřadu práce a kvůli mojí operaci nohy budu asi muset žádat o hmotnou nouzi. Evidence i podpora v nezaměstnanosti mi brzy skončí a operace byla komplikovanější, než se zprvu jevilo. Rekonvalescence ještě několik týdnů potrvá. Rovnali mi šest kostí.

Všem případným dárcům moc děkuji.

Poděkování ❤️

19. 07. 2021

Dobrý den, sbírka hlásí dosbírano,ale ještě nám schází na poplatek 4% ,tak sbírka ještě běží,a pokud se vybere víc, půjde to na opravu stávajících starých sluchadel.Všem devíti anonymním dárcům moc děkuji❤️,a děkuji jmenovitě těmto lidem: panu Jakubovi Kovářovi, máte ❤️ na pravém místě, dále W.t.s. tatérovi za aukci, dále Jitce,Jarmile Blažkové, mým přátelům Vikovým a Stovičkovým, mám vás ráda ❤️, dále paní Lence+Domískovi,a Milanovi Bartošovi🥰. Jste úžasní!!!

Děkuji!!!❤️🍀Poděkování všem úžasným dárcům

18. 07. 2021

Dobrý den, chci moc poděkovat jmenovitě dárcům Jakubovi Kovářovi,snad to píšu správně ☺️, dále W.T.T. za aukci, dále svým skvělým přátelům, kteří pomohli,pak i všem ostatním, omlouvám se, měla jsem si vypsat jména,a též anonymním dárcům. Jste všichni úžasní.Kdo mě zná osobně,tak ví, že i já pomáhám zase jinde. Děkuji, děkuji, děkuji!!! Jen co Dan bude mít sluchadla, dáme sem fotku. 😉 Jste všichni úžasní!!!

Zbierku dosiaľ podporili 18 darcov

500 Kč — Ondřej Pecha pred 3 rokmi

8 100 Kč — Jakub Kovář pred 3 rokmi

6 488 Kč — W.t.s. pred 3 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

222 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přeji hodně sil vše zvládnout.“
1 000 Kč — Jitka pred 3 rokmi

1 000 Kč — Rádo se stalo pred 3 rokmi

2 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!
23 %

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!
185 %

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!
695 %

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!