Šimonek potřebuje rehabilitace a hipoterapie

Český Těšín / Zbierku organizuje Vendula Pajtásová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Šimonek potřebuje rehabilitace a hipoterapie

Vybraných 13 523 Kč z 65 000 Kč
Zostáva -668 dní
21 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 15. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka samoživitelka. Starám se o 3 syny. Starším je 13 a 10 let a nejmladšímu synovi Šimonovi je 20 měsíců. Právě nejmladší syn od svých 6 měsíců navštěvuje neurologickou ambulanci z důvodu velkého opoždění motorického vývoje, centrální koordinační poruchy a hypotonického syndromu. Hypotonie se projevuje snížením rezistence proti pasivním pohybům, dítě je tak jakoby „hadrový panáček“.

Šimonek se tak ve svém věku neplazí, neleze, nestaví se na nožky, sám si nesedne. Cvičili jsme Vojtovu metodu několik měsíců, ale výsledky jsou minimální.

Syn potřebuje rehabilitace a hipoterapie. Tyto procedury bohužel pojišťovny nehradí a já nejsem schopná ze svých skromných příjmů na ně našetřit.

Pobírám jen rodičovský příspěvek a výživné na 2 starší děti a po úhradě nákladů spojených s bydlením a energiemi nám moc peněz nezbývá. Proto vás prosím o pomoc. Hrajeme totiž doslova o čas. S takto malým dítětem se musí začít pracovat rychle.

Moc děkujeme za pomoc, která mi pomůže posunout syna dál v jeho vývoji.

Poděkování všem dárcům

20. 06. 2022

Všem dárcům, kteří se podílely přispěním jakékoliv částky na uveřejněnou sbírku pro syna , moc děkuji a děkuji i týmu znesnáze 21 za pomoc . Moc si toho vážíme a věřím že to syna posune zase o krůček dále k vysněnému cíly a to je postavit ho na nohy. Děkujeme, Vendula

Zbierku dosiaľ podporili 15 darcov

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Doufám, že se podaří vybrat dostatek peněz, který Vám pomůže v další léčbě ❤️ je mi potěšením se zapojit a alespoň trochu pomoci 💕 “
2 112 Kč — Lucie Nováková pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi