Samoživitelka s roztroušenou sklerózou potřebuje postel pro syna

Plzeň / Zbierku organizuje Adéla Pekarová zc.liame@aaaaknida

{}
0 %

Samoživitelka s roztroušenou sklerózou potřebuje postel pro syna

Vybraných 17 574 Kč z 10 400 Kč
Zostáva -404 dní
169 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Před 2roky se mi náhle udělalo zle a nemohla jsem chodit, důsledkem toho mě pak čekalo vyšetření a následná diagnóza – roztroušená skleróza.

Jmenuji se Adéla a jsem maminka samoživitelka a žiji v pronajatém bytě se 2dětmi: Samuelem, kterému je nyní 16 let a Sebastianem, kterému budou 3roky. Sebíka mi nevzali do žádné školky, a tak mě s ním čeká asi ještě 1 rok doma.

Boj s roztroušenou sklerózou

Vzhledem k mojí diagnóze roztroušené sklerózy bych se teď nestihla vrátit do práce, kde jsem v jednom velkém obchodním potravinovém řetězci před tím pracovala. Je to nyní pro mě jak fyzicky, tak psychicky náročné a má léčba, kterou teď dostávám, má zabrat až příští rok. Uvidíme, v jaké fázi se díky ní moje nemoc zastaví, ale já pevně věřím a doufám, že účinky léčby budou co nejlepší. Doufám i přes to, že biologická léčba mi nyní moc nezabírá, noha mě bolí čím dál tím víc, a ještě mě čeká další magnetická rezonance, zda se mi nedělají další ložiska.

Navíc trpím úzkostmi ze svého zdravotního stavu, mám strach, co bude dál, protože jsem na děti sama.

Když se na mou nemoc přišlo, byla jsem v depresích, že se o kluky nezvládnu postarat, a že to celé prostě sama nedám. Probrečela jsem noci. Aktuálně mám schválený invalidní důchod 2. stupně. I když jsem vděčná alespoň za něco, je to celé pouť jednou velkou nejistotou.

Vzhledem ke všem výlohám na mou doprovodnou léčbu, abych tu pro kluky mohla zůstat co nejdéle, jsem každý měsíc ráda, že mám pro děti na jídlo a běžnou hygienu.

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte mi získat prostředky na manželskou postel – letiště, a spát na ní s malým Sebíkem. Jelikož bydlíme v garsonce, spím na rozbitém gauči a hrozně mě z něj bolí záda a noha. Ten starší postel už má a má v rámci možností naší garsonky prostor jen pro něho.

Budu vám nesmírně vděčná za pomoc, tuto postel pro dva nutně potřebuje, ale já opravdu nejsem schopna ze svých příjmů na ni našetřit.

Děkuji za jakýkoli dar.

Poděkování všem dárcům

17. 01. 2023

Dárcům strašně moc z celého srdce děkuji ,nesmírně si toho vážím a jsem šťastná ,že se se synem vyspíme a pro mě to moc znamená i kvůli moji nemoci❤️ díky, díky!

Zbierku dosiaľ podporili 7 darcov

150 Kč — Anonymný darca pred rokom

4 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

„ “
10 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

202 Kč — Anonymní dárce pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držte se a hodně sil.“
222 Kč — A+H+J pred rokom

„Držím palce, ať to vyjde a synek se dobře vyspí v nové postýlce“
2 000 Kč — Anonymný darca pred rokom