S elektropohonem akcelerujeme život Olivera na vozíku!

Plzeň / Zbierku organizuje Oliver Moučka zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

S elektropohonem akcelerujeme život Olivera na vozíku!

Vybraných 136 208 Kč z 166 000 Kč
Zostáva 25 dní
82 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 28. február 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Všichni mi říkají Oli, je mi 24 let a letos jsem dostudoval střední školu. Pár měsíců po narození se mi začal zhoršovat zdravotní stav. Špatně se mi dýchalo a doktoři zjistili, že mám v těle nádor, který tlačil na plíce. Doktorům se sice povedlo nádor odstranit, ale při operaci mi přerušili míchu a od té doby jsem odkázán na invalidní vozík.

Jsem ochrnutý od pasu dolů.

Mým koníčkem je sportování a adrenalin. Od 13 let se věnuji florbalu na mechanickém vozíku za tým SKH METEOR Plzeň. V Plzni i boxuji, ale to mám spíše pro zábavu a na posilování. Na střední škole jsem si oblíbil lukostřelbu. Střílím závodně za SC Jedličkův ústav Praha. Mým dosud nejlepším výsledkem bylo 3.místo Mistrovství ČR v halové paralukostřelbě 2022. Také vyrazím každý rok se sportovním klubem na hory do Itálie lyžovat na monoski.

Jak sbírka pomůže?

Rád jezdím na delší projížďky a poznávám krásu přírody hlavně v okolí Šumavy. Tam mají rodiče chalupu, a proto zde trávím dost svého volného času. Na vozíku mám ale velmi omezené možnosti kam se dostanu. Velkým pomocníkem by mi byl přídavný pohon, díky němuž bych překonal řadu bariér v mé blízkosti a dostal bych se více do přírody. Našel jsem kvalitní italský pohon Triride s dostatečným výkonem, který je i lehký pro dobrou manipulaci včetně nakládání do auta a snadno si ho sám připnu k vozíku. Jelikož jsem zrovna dostudoval a díky aktivnímu stylu života, který obnáší hodně dojíždění, nejsem schopen našetřit dostatek peněz. Za jakoukoliv finanční pomoc budu velmi vděčný.

Oliver

Patrón zbierky 1

bluecross-eshop.cz
Partnerem sbírky je e–shop bluecross-eshop.cz a jeho zákazníci.

Zbierku dosiaľ podporili 117 darcov

1 221 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

2 112 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

706 Kč — Anonymný darca pred 5 dňami

500 Kč — Anonymný darca pred týždňom

2 112 Kč — Anonymný darca pred týždňom

252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

373 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„Ať ti to pěkně litá :)) “
1 221 Kč — Honza pred týždňom

500 Kč — Jánská E. pred týždňom

500 Kč — Anonymný darca pred týždňom