Pomozte Renátce s důležitým zákrokem!

Levice / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

0 %

Pomozte Renátce s důležitým zákrokem!

Vybraných 48 505 Kč z 48 000 Kč
Zostáva -510 dní
101 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 27. jún 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Představte si, že máte dceru, která se narodila s vážnými zdravotními komplikacemi. Od narození bojuje s mozkovou obrnou, epilepsií a dalšími diagnózami. Je upoutána na lůžko a potřebuje neustálou péči.

To je příběh neuvěřitelně silné maminky, která se Renatky rozhodla nikdy nevzdat a dnes pečuje o 25letou dívku, která je plně odkázána na její péči. Tuto péči poskytuje paní Jana Renátce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Dívka je na úrovni novorozence je tedy ležící, krmená, plenkovaná a nemluví.

Jak sbírka pomůže?

Renátka nyní potřebuje nutný zubní zákrok, který jí pomůže zmírnit bolest a zlepšit kvalitu života. 

Bohužel, si paní Jana tento zákrok sama nemůže dovolit, jelikož se zákrok musí hradit. Proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. Peníze ze sbírky by dále použila na hygienické a zdravotní pomůcky pro dceru.

Děkujeme.

Poděkování od Renátky a maminky

13. 10. 2025

Milí dárci,
z celého srdce vám děkujeme. Každé vaše slovo i každý příspěvek nám přišel jako pohlazení právě ve chvíli, kdy jsme to nejvíce potřebovaly. Vaše podpora pro nás není jen o financích — je to naděje a důkaz, že v tom s Renátkou nejsme samy. Dáváte nám sílu věřit, že na světě existují lidé s obrovským srdcem.

Dne 6. srpna 2024 Renátka podstoupila náročný zákrok. Pod celkovou narkózou jí byly vytrhnuty všechny zoubky. Od té doby zvládá jíst jen mixovanou stravu, ale díky tomuto zákroku už netrpí tak častými záněty v ústech. Operaci zvládla statečně, i když hojení dásní probíhalo déle. Přikládáme i fotografii z nemocnice a lékařskou zprávu ze zákroku.

Momentálně běží sbírka na zdravotní a hygienické potřeby, které Renátka potřebuje každý den – podložky, jednorázové bryndáky, vitaminové doplňky, masážní gely či paměťovou matraci na míru. Tyto výdaje jsou pro nás velmi finančně náročné, a proto si každé podpory upřímně vážíme.

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/renatku-potkalo-mnoho-zavaznych-nemoci-naraz-ale-stale-bojuje

Vaše laskavost nás dojímá a naplňuje vděčností. Děkujeme za důvěru, že jste se rozhodli být součástí našeho příběhu.
S pokorou a srdcem plným díků,

Renátka s maminkou ❤️🙏

Zbierku dosiaľ podporili 62 darcov

Anonymní dárce 07.05.2024 150 Kč

Jana 06.05.2024 2 112 Kč

„prajem vela sil, a resoekt ore vasou laskou❤️“

Anonymný darca 06.05.2024 50 Kč

Anonymný darca 06.05.2024 100 Kč

Anonymný darca 06.05.2024 150 Kč

Irena 06.05.2024 100 Kč

„Přeji Renátce úlevu a mamince hodně sil 🍀“

Andrea 06.05.2024 252 Kč

Anonymný darca 06.05.2024 100 Kč

Blanka 06.05.2024 150 Kč

„Přeji hodně sil celé Vaší rodině. Hlavně ať se k Vám ty peníze dostanou a pomohou..“

Anonymný darca 06.05.2024 373 Kč