Pomozte nám zaplatit osobní asistenty na odlehčovací tábor

Plzeň / Zbierku organizuje David a Goliáš z.s. zc.liame@vmi

{}
0 %

Pomozte nám zaplatit osobní asistenty na odlehčovací tábor

Vybraných 49 358 Kč z 70 000 Kč
Zostáva -279 dní
71 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. august 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme zapsaný spolek DAVID A GOLIÁŠ, který sdružuje rodiče těžce postižených dětí a mladistvých z Plzně a blízkého okolí. Děti mají kombinované postižení fyzické i mentální,  všechny jsou nechodící. Ve své činnosti se zaměřujeme zejména na  setkávání rodin, vyměňujeme si zkušenosti a poznatky,  podnikáme společné výlety. Rodiče v poslední době začínají trápit různé zdravotní problémy a pociťují velké fyzické i psychické vyčerpání, kterou s sebou přináší dlouhodobá péče o své blízké.

Vnímáme naléhavou potřebu pečujících rodičů si oddychnout. Rozhodli jsme se proto v srpnu uskutečnit týdenní odlehčovací pobyt pro handicapované děti a mladistvé.

Jak sbírka pomůže?

Sbírka pomůže uskutečnit pobyt ve spolupráci se zařízením Exodus Třemošná a o postižené děti by se zde starali osobní asistenti.  Jedná se o nepřetržitou péči 24 hodin, kdy i v noci je třeba děti polohovat, či jim podávat léky. Někteří z nich mají epileptické záchvaty. Proto bude z tohoto důvodu nutná i přítomnost pečovatele se zdravotním vzděláním. Chtěli bychom, aby si naše "dospělé děti" užily týden táborových aktivit, je po ně připraven bohatý program- canisterapie,  hipoterapie , zábavné činnosti, procházky venku, opékání špekáčků, návštěva blízké zvířecí farmy, muzikoterapie a v neposlední řadě bude zajištěna i potřebná rehabilitace.

Z vybraných prostředků bychom potřebovali uhradit odměny pro osobní asistenty a dále náklady spojené s jejich ubytováním a stravováním.

Jsme přesvědčeni, že odlehčovací pobyt velice pomůže několika rodinám odpočinout si a načerpat nové psychické i fyzické síly pro další péči o jejich těžce postižené děti.

Pevně věříme a doufáme, že nám pomůžete podpořit dobrou věc.

Poděkování dárcům

15. 08. 2023

Chtěli bychom velice poděkovat všem dárcům s dobrým srdcem za finanční příspěvek, který nám věnovali a podpořili tím naši sbírku. I když se nepodařilo vybrat cílovou částku, i tak se odlehčovací pobyt uskuteční.  Díky Vám si bude moci několik maminek odpočinout a zapomenout tak alespoň na chvilku na každodenní péči a starosti, které přináší život s těžce postiženým členem rodiny.

Ještě jednou moc děkujeme a velice si vážíme Vaší pomoci!!!

Za zapsaný spolek DAVID A GOLIÁŠ Plzeň - koordinátorka projektu ing. I.Brunátová 

Zbierku dosiaľ podporili 43 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

345 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Veľa šťastia.“
778 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Ondra pred rokom

253 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím palce na realizaci projektu a pro lásku a radost a zdraví v životě. “
1 221 Kč — Vlasta Kovalčíková Lindová pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

2 112 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom