Pomozme mamince dvou dětí získat bionickou protézu

Kyjov / Zbierku organizuje Jarmila Dočkalová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme mamince dvou dětí získat bionickou protézu

Vybraných 896 682 Kč z 821 000 Kč
Zostáva -165 dní
109 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. január 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Jarmila, je mi 39 let a jsem maminka dvou dětí, o které pečuji sama. V listopadu roku 2014 jsem kvůli špatnému došlápnutí ze žebříku utrpěla zlomeninu nártní kosti a následně mi byly laparoskopicky odstraněny zbylé úlomky. Noha se však ani po delší době nehojila, naopak byla neustále nateklá a pohmožděná. Během hospitalizace v nemocnici u Sv. Anny v Brně mi byl diagnostikován zánět lymfatických uzlin.

Noha mi až do půlky lýtka zhnědla a zhnisala. Pro velké bolesti jsem v roce 2016 souhlasila s amputací nohy v půlce lýtka. Bolesti se však časem znovu vrátily, proběhla proto reoperace - zkrácení pahýlu. Letos jsem podstoupila další zákrok, při kterém mi byla noha zkrácena do půli stehna.

Pohybuji se s pomocí podpažních berlí, přesto jsem soběstačná a zvládnu se postarat o své dvě děti. Manžel mě kvůli hendikepu opustil.


Jak sbírka pomůže?

Moc bych si přála, aby se podařilo vybrat peníze na bionickou protézu dolní končetiny, která by mi velmi usnadnila život a pomohla celkově ve všech životních oblastech. Bionická protéza je velmi drahá, pojišťovna mi na ni nepřispívá. Nejsem schopná si na ni v současné situaci našetřit, kvůli mému hendikepu se mi nedaří najít vhodné zaměstnání.

Byla bych moc vděčná, kdyby se podařilo vybrat peníze a já se mohla plně zapojit do života, pracovního procesu a dopřát svým dětem to, na co nám teď nezbývají peníze.Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Zbierku dosiaľ podporili 1229 darcov

500 Kč — Karel Novotný pred 7 mesiacmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

„Pro milou sousedku z domu.😊“
455 Kč — Dita pred 7 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

„❤️ “
252 Kč — P. pred 7 mesiacmi

„Váš příběh jsem četla na Facebooku.Přeji pohodové Vánoce a v životě jen to nej nej nej.“
252 Kč — Chylkova pred 7 mesiacmi