Pomozme Aničce zlepšit její zdravotní stav s tříkolkou!

Louny / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Aničce zlepšit její zdravotní stav s tříkolkou!

Vybraných 0 Kč z 34 970 Kč
Zostáva 19 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 10. júl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka statečné bojovnice Aničky, která se ve věku 5 měsíců zastavila ve vývoji.

Bojuje s centrální hypotonií, mentální retardací s ADHD a Coffin-Sirisovým syndromem. Anička je statečná holčička, která se s těžkou životní situací neustále pere a nic nevzdává. Anička se teprve v 1,5 roce naučila chodit. Dcerka je schopná samostatné chůze, ale pro její mozečkový syndrom je vrávoravá. Má potíže překonávat labilní plochy a překážky. V rámci fyzioterapie a ergoterapie se zabýváme propojením hrubé a jemné motoriky. Trénuje

pohyb po labilních plochách a překážkách, aby jednou byla schopná se samostatně pohybovat po různých terénech. Její pohyb je ale stále vrávoravý a nestabilní. Proto pro ni běžné kolo není vhodné.

Jak sbírka pomůže?

Tříkolka Sporty bude pro Aničku znamenat kompletně nový svět. Pomůže jí rozvíjet motorické dovednosti, posilovat svaly a zlepšovat koordinaci.

Díky tříkolce by se Anička mohla konečně samostatně pohybovat venku a užívat si radost z jízdy. Tříkolku bohužel nehradí zdravotní pojišťovna. Proto se obracím na vás s prosbou o pomoc. I malý příspěvek může Aničce změnit život.

Děkujeme za vaši podporu!

maminka Aničky