Pomoc ukrajinské armádě skrze ženský prapor

Praha / Zbierku organizuje Yuliia Filatova zc.manzes@avotalifaiiluy

{}
0 %

Pomoc ukrajinské armádě skrze ženský prapor

Vybraných 0 Kč z 500 000 Kč
Zostáva -538 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 17. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Válka na Ukrajině je válkou proti celému světu!

Vyzýváme všechny k pomoci v boji s ruskou hordou. Ukrajinští vojáci hrdinně bojují za svou zemi, za svůj domov. Opravdu potřebují naši pomoc a podporu.

Pomoc Ukrajině dodáváme osobně

Jsme malý nebojácný ženský prapor, který každý týden osobně dodává pomoc do oblastí zasažených válkou na Ukrajině. Naše pomoc je neustálá a systematická. Snažíme se pomáhat všem armádám, které to velmi potřebují – tankisté, průzkumníci, pěchota, dělostřelectvo... Bohužel se potýkáme s nedostatkem financí.

Jak sbírka pomůže

Peníze ze sbírky primárně využijeme na nákup optiky, neprůstřelných vesty, helem, vojenské obuvi, vysílaček, dronů, aut atd.

Armáda dále potřebuje: různé masové konzervy, paštiky, kávu, čaj, cukr, těstoviny, sušenky a sladkosti, pohanku, rýži, čínské instantní polévky nebo polévky v hrnku, čokoládu, energetické nápoje, energetické tyčinky, sušené ovoce, ořechy, osobní hygienické výrobky, šortky, ponožky; léky: hemostatika (např. Celox), léky proti bolesti, prostředky k zastavení krvácení (např. škrtidla atd.), léky proti nachlazení, balíček první pomoci; taktické vybavení: vojenská uniforma, chrániče loktů a kolen, vojenské boty, rukavice, termoprádlo, čepice a pánské čepice, pláštěnky, dalekohledy, monokly, neprůstřelné vesty, přilby, optické zaměřovače, vysílačky, termokamery, kalibrátory atd.

Naše dobrovolnická kancelář se nachází na adrese: Vídeňská 424, 148 00 Praha - Kunratice, na území autoservisu. Pokud byste chtěli pomoci i materiálně, můžete přinést některý z uvedených předmětů na tuto adresu. Kdykoli nás také můžete kontaktovat na telefonním čísle 728 168 125.

Budeme rádi za jakoukoli pomoc! Společně jsme krok za krokem blíže k vítězství!

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Převod do sbírky pro Ukrajinu“
-200 Kč — znesnáze21 pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom