Pomoc samoživitelce Petře

Cheb / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc samoživitelce Petře

Vybraných 100 000 Kč z 12 700 Kč
Zostáva -591 dní
787 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Petra, je mi 32 let a zůstala jsem sama s 13letou dcerkou Katkou a 3letým synem Domčou, se kterým jsem ještě doma na rodičovské dovolené, a tak naše příjmy jsou opravdu jen na zaplacení nájmu a poplatků a horko těžko vždy vyjdeme do dalšího měsíce.

Proto dnem i nocí hledám různé brigády, beru opravdu vše, co se naskytne, úklidy, hlídání, ale momentálně toho moc není.

Jako samoživitelka hledám pomoc

Před měsícem jsme se stěhovali do nového bytu, protože v tom starém byla plíseň a vlhko. Syn je astmatik s atopickým ekzémem, dcera má nemocné srdce, a tak jsme ze zdravotních důvodů museli. To pro mě bylo naprosto finančně vyčerpávající, a tak když přišlo vyúčtování nedoplatku energií ve dvou fakturách na víc než 12 000 Kč, nemám z čeho tyto prostředky uhradit.

I ty absolutně nejnižší splátky jsou pro nás nyní devastační.

Výtěžek sbírky půjde na uhrazení nedoplatku na energiích.

Prosím, pomozte nám, do práce mohu až v září a určitě si nebudu vybírat, ale Dominik je ještě maličký. Teprve mu budou 4 roky.

Je to zvídavý klučina a miluje zvířátka. Katka zase půjde v září do 8. třídy. Její sen je být veterinářka, také má moc ráda zvířata a učí se dobře, jen cizí jazyk jí úplně na výbornou nejde, ale to se určitě zlepší.

Prosím, pomozte mi teď vše urovnat, abychom v září mohli začít s čistým štítem a mohla jsem se pak zase o vše postarat sama.

Děkuju.

Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

„Držím palce. Nechtěla byste Petro jet s dětmi teď o prázdninách k moři? Ať také vypnete a nemyslíte jen na strasti… Kdyžtak mi napište do directu na Instagram “
100 000 Kč — Leoš Mareš pred 2 rokmi