Pomoc pro mámu s rakovinou

Praha / Zbierku organizuje Nicole Damianidisová zc.manzes@udinaimaD

{}
0 %

Pomoc pro mámu s rakovinou

Vybraných 300 000 Kč z 290 000 Kč
Zostáva -1106 dní
103 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. február 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Zdravím všechny přátele, známé i neznámé, :)

rozhodla jsem se touto cestou požádat o pomoc. Jmenuji se Nicole, je mi 43 let a mám 5letého syna Dina. Je to úžasný, živý kluk, moje láska. V září jsem zjistila, že mám v prsu nádor, bohužel se ukázalo, že je zhoubný. Bez vhodné léčby neoperovatelný, velmi agresivní a rychle roste.

Po biopsii mi lékařka oznámila, že nemám mnoho času a musím jednat rychle, aby můj syn nepřišel o matku. Byla jsem v šoku... Představa, že zemřu a můj syn tu zůstane bez mámy, byla pro mě velká rána.

Podařilo se mi zklidnit mysl, přijmout diagnózu. Zajistila jsem si léčbu u odborného lékaře, který kombinuje klasickou a přírodní léčbu, změnila stravu, kterou jsem doplnila o přípravky podporující imunitu. Na doporučení odborného lékaře mi jsou infuzně podávány vysoké dávky vitamínu C.

Zmíněná léčba, která mi pomáhá, není bohužel hrazena zdravotní pojišťovnou a stojí přibližně 18 000 korun měsíčně. Chod domácnosti, výdaje spojené s péčí o dítě, léčba a vše potřebné hodně překračují naše finanční možnosti. Bohužel nepocházím z rodiny, která mě může finančně podpořit. 

Chtěla bych též osvětlit jak je pro mě důležité nějakou podporu získat. Je mnoho druhů rakoviny a má u různých lidi různý průběh, u někoho má mírné projevy a nezpůsobuje mu větší komplikace v běžném životě.

Mně bohužel na žebrech pod levým prsem narostla boule o velikosti vajíčka, je velmi bolestivá, což např. znamená, že už jsem se měsíce pořádně nevyspala, také třeba nemůžu obejmout vlastní dítě, aniž bych riskovala další bolest. A ta přetrvává většinu dne a je únavná. Fyzicky i psychicky únavná.

Nasazena léčba během posledních týdnů začala výrazně pomáhat. Zpomalil se růst nádoru. Je to však běh na delší trať, rok minimálně...

Proto vás touto cestou žádám o pomoc, abych dokázala nejen přežít, ale být veselou, zdravou ženou a mámou pro svého syna. 

Děkuji všem, zvláště v této pro všechny náročné době, za jakoukoli finanční pomoc

Podekovani

15. 02. 2021

Timto bych chtela podekovat vam vsem, kteri jste mi pomohli financnim prispenim do moji sbirky. Dekuji tez vsem za vzkazy, laskava slova, proste vsechny vase projevy podpory. Dojalo mne to a pomohlo mi to. Hodne. Velmi si toho vazim.

Podstoupila jsem v lednu chemoterapii a nador z 90 procent zmizel, s nim se zmensily i dva co byly v uzlinach. Nemam jiz bolesti, coz je super pocit po nekolika mesicich v bolesti. V kombinaci se specialnim svycarskym preparatem, vysokymi davkami vitaminu C a velmi drsnou dietou mi nadory mizi a snad nebudu muset nic chirurgicky odstranovat. Je velka sance, ze mi diky takto zvolene lecbe imunita naskoci, telo se vzchopi a vycisti se samo.

Vzhledem k tomu, ze pro me byl leden velmi zatezujici a narocny, a ze mi ted par tydnu bylo velmi zle, nemela jsem sil vam vsem jednotlive podekovat, tak vas takto informuji o prubehu a take touto cestou dekuji.

Penize, ktere se vybraly pouziju na vsechny preparaty a podpurne prostredky, ktere se za mesice osvedcily. Mozna i na mensi vypomoc doma, o cemz jsem nepsala drive, ale asi to bude potreba nebot jsem opravdu vysilena.

Jeste jednou velmi dekuji, preji vam vsem at jste zdravi a mate radost ze zivota :-) obzvlaste v teto dobe.

Diky Nicole


Zbierku dosiaľ podporili 227 darcov

777 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„smekám před Vámi a držím pěsti, Lucie“
373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přeji Vám brzké uzdravení. Ať Vám a Dinovi rok 2021 přinese štěstí a sílu! “
1 000 Kč — Andrea pred 3 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Drz se!“
5 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Markéta pred 3 rokmi

„Držím palce.“
500 Kč — Jindřich pred 3 rokmi

„Drzim vsechny palce!“
1 000 Kč — Lucie pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
1 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
15 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

Nenechme zlo Bez trestu
28 %

Nenechme zlo Bez trestu