Pomáháme srdíčkem

Bezdružice / Zbierku organizuje POMÁHÁME SRDÍČKEM zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomáháme srdíčkem

Vybraných 0 Kč z 970 000 Kč
Zostáva -96 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme manželé – Michal a Veronika Mamicovi a před 2 lety jsme se přestěhovali z Moravy do západních Čech (Bezdružice).

Během těch 2 let, co tady žijeme jsme došli ke zjištění, že v naší oblasti, a i v širokém okolí chybí služba, která by se věnovala pomoci lidem.

Samozřejmě víme o pár institucích, které se tomuto již věnují, ale po vzájemné komunikaci s nimi jsme došli k závěru, že sami nestíhají. Rozhodli jsme se proto, že založíme firmu na živnost, která se zaměřuje na služby pro rodinu a domácnost. Firma nese název Pomáháme srdíčkem .

Aktuálně máme dokončený kurz pracovník v sociálních službách pro případ, že bychom se této oblasti rozhodli věnovat. Jelikož je u nás špatná dojezdová dostupnost (o víkendech nejezdí autobusy), rozhodli jsme se poskytovat přepravní služby.

Zavezeme klienty podle jejich přání k doktorovi, do obchodu, na poštu nebo k rodině. Podle průzkumu a názorů občanů je tato služba v naší oblasti vítaná.

Jak sbírka pomůže?

Pro ulehčení našeho poslání bychom potřebovali pomoci s pořízením vozidla vhodného na přepravu více osob. Vlastníme pouze osobní vozidlo, které je pro tyto účely méně vhodné. Chtěli bychom pořídit velké vozidlo pro převoz lidí a nákladů, které bude sloužit v každodenním režimu 24/7 po telefonické domluvě. Máme profesionálního řidiče (majitel firmy), který má 6letou praxi v MHD – autobusy a celkem 27 let praxe v řízení motorových vozidel bez jediné nehody.

Prosím, pomozte nám zajistili našim klientům bezpečnou a pohodlnou jízdu včetně přepravy invalidních vozíků, příslušenství, nákladů, nákupů atd. Děkujeme za jakoukoli pomoc. Tým Pomáháme srdíčkem ❤


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Patrón zbierky 1

2658

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2658. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.