Podpořte zvířátka z Pohádkové zahrady!

Pardubice / Zbierku organizuje Šumák z.s zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořte zvířátka z Pohádkové zahrady!

Vybraných 100 136 Kč z 100 000 Kč
Zostáva 0 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. júl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Naše Pohádková zahrada je komunitní prostor a azyl pro týraná a opuštěná zvířátka. Existujeme již 8 let.

Za tu dobu jsme zachránili stovky zvířat. V současné chvíli nám chybí důležitá část zázemí: Karanténa pro urgentní a nemocné pacienty. Pomůžete nám?

Na prostoru bývalé skládky jsme vybudovali zázemí a domov, který dnes obývá téměř 300 zvířecích bytostí. A stále přicházejí další.

Zachraňujeme, vyjíždíme poskytovat první pomoc ve dne i v noci, jsme na telefonu 24 h.

Dáváme šanci mláďátkům, když přijdou o maminku, pomáháme zraněným a hendikepovaným zvířátkům.

Naši dobrovolníci mají certifikát péče o zraněné a hendikepované volně žijící živočichy, staráme se o stará anebo nemocná zvířátka. Pomáháme prostě tam, kde je to potřeba. Děláme osvětu, spolupracujeme se záchrannými stanicemi, vedeme kroužky mladých dobrovolníků, kde učíme děti, jak pomáhat zvířatům. Našich zvířecích svěřenců je stále víc. Čím víc o nás lidé vědí, tím častěji se ozývá telefon s prosbou o pomoc. Často se ale stává, že lidi ani nezavolají a nemocné, nebo staré zvířátko hodí jednoduše u nás přes plot. Při tak velkém množství zvířecích bytostí, které u nás aktuálně žijí, je riziko zavlečení nějaké nákazy poměrně značné. Proto vždy prosíme, aby se to touto cestou nedělo! Každé zvířátko, které přijmeme, musíme nejdříve zabezpečit.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na podporu našeho spolku.

Máme zázemí pro zvířátka, máme zázemí pro dobrovolníky, zoufale nám ale chybí zázemí pro poskytnutí první pomoci, ošetřovna a karanténa.

Když přivezeme zachráněné zvířátko, tak je většinou ve velmi špatném stavu, zraněné, vyděšené. Potřebuje rychle ošetřit, zbavit parazitů a pak teplo, klid, místo, kde se může léčit. A takové prostory nám v Pohádkové zahradě chybí. Potřebujeme vybudovat a vybavit ošetřovnu, na kterou bude navazovat karanténní prostor. Místo, kde se naši zvířecí přátelé mohou v klidu léčit před tím, než půjdou mezi své kamarády nebo do nových domovů. 

Náklady na vybudování odpovídajících prostor jsou bohužel nad naše finanční možnosti. Celý projekt jsme si i právě kvůli finanční náročnosti rozdělili na dvě etapy. V té prví bychom rádi vybudovali a vybavili ošetřovnu s karanténou, v té druhé budou na ošetřovnu navazovat karanténní voliéry. Ted ale řešíme vybudování ošetřovny s karanténou. Máme představu 2-3 na sebe navazujících zateplených stavebních buněk, nebo něco podobného /viz vizualizace/ + vnitřní vybavení, tj. vybavení ošetřovny a karanténní boxy.

Budeme vám moc vděční, pokud náš spolek a jeho činnost podpoříte.

Patrón zbierky 1

237

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 2302302388/5500 s variabilním symbolem 237. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Zbierku dosiaľ podporili 120 darcov

9 500 Kč — Anonymný darca pred 8 hodinami

777 Kč — Anonymný darca včera

„QR platby 15.-21.7.2024“
111 Kč — QR platby včera

252 Kč — Anonymný darca včera

200 Kč — Anonymný darca včera

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

„Přeji moc zdravíčka zvířátkům a moc sil všem, co jim pomáhají ☀️“
373 Kč — Vendy pred 4 dňami

1 000 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

373 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

252 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami