Podpořte dokument o porodu dle potřeb ženy!

Praha / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořte dokument o porodu dle potřeb ženy!

Vybraných 14 642 Kč z 63 504 Kč
Zostáva -46 dní
23 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 10. apríl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Vytváříme dokument o cestě za mým snem – o porodu malé Jasmínky do moře s delfíny.

O síle žen, které vědí, jak si představují svůj porod a jdou si zatím.

O konfrontaci se světem porodnice a propojení těchto světů. Tedy toho vizionářského a reálného. O šestinedělí v jurtě na mexické pláži a návratu do Čech, a také o pohledu rodiny a přátel na celý proces.

Jsem Adéla Marvanová, žena a matka spojená s oceánem a mořem. Od malička jsem vydávala zvláštní zvuky podobné delfíním. Má láska k těmto tvorům a moři se postupně vyvíjela a naplno se rozevřela v mých 6 měsících strávených na břehu oceánu v malé jeskyni, kde se též zrodil sen o zrození miminka v oceánu, poblíž tak moudrých a přenádherných tvorů, jakými jsou velryby a delfíni.

To mi umožnilo se též sjednotit se záměrem planety, velryb a mnoha žen, které zpívají podobnou píseň o počátku stvoření, podle níž jsme jako lidé vyšli z moře a do něj se zase při zrození navracíme.

A tak jsem se pustila do následování této písně skrze svůj příběh, porodem malé Jasmínky na břehu Mexického zálivu jižní Kalifornie, v malém městečku, které má jméno Mír-La Paz, blízko ostrova Svatý duch.

Je to místo výjimečné, kde je korál z 98 % stále ještě živý, a tak v okolí stejně jako já rodili delfíni i velrybí hejna.

Bylo to krásné, a přesto je můj příběh plně realistický, plný přítomnosti, část příběhu se odehrává za ošetřování v nemocnici, a ukazuje sílu spojení dvou odlišných světů, které se od sebe mohou mnoho naučit, když chtějí, což byl náš případ.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na financování snímku.

Prosím, pomozte nám natočit dokument o ženě, která si jde za svým snem o její milující rodině a přátelích a jejich pohledech na téma a výzvy a také o mužích, kteří mi byli oporou a procesem mě provedli. O vděčnosti za jejich podporu, která mi dodávala sílu.

O porodních bábách, které mi byly na dálku přítomné a připravené pomoci radou i láskyplnou myšlenkou, ale hlavně o velké síle ducha nás všech žen.

ANO, můžeme a máme porodit dle potřeby a přání svého srdce i těla to je naše svobodná a překrásná volba.


Zbierku dosiaľ podporili 7 darcov

„🐬🫧🩵“
777 Kč — Viktorie pred 3 mesiacmi

100 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

„❤️“
252 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

12 000 Kč — Lilia Khousnoutdinová pred 3 mesiacmi

„Díky za cestu, kterou otevíráš Přeju, ať se dobře podaří sdílet inspiraci dál“
425 Kč — Honza Ki pred 4 mesiacmi

„❤️“
888 Kč — Luci pred 4 mesiacmi