Podpořte denní stacionář Úsměv pro seniory

Praha / Zbierku organizuje ÚSMĚV pro Seniory s.r.o. zc.manzes@yroinesorpvemsu

{}
0 %

Podpořte denní stacionář Úsměv pro seniory

Vybraných 9 903 Kč z 800 000 Kč
Zostáva 19 dní
1 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 05. júl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme Úsměv pro seniory a zdravíme všechny z blízkého i dalekého okolí, všechny, co nás znají a všechny, kteří by nás poznat chtěli.

Poskytujeme sociální služby a rozsáhlou pomoc nejen pro seniory, ale i pro lidi, kteří sice nedosáhli na věk seniorů, ale bohužel zdravotní handicap dosáhl na ně.

Naše organizace sídlí na Praze 14 a to již 2 roky. Poskytujeme služby u klientů v jejich domácnostech.

A to vše zatím zvládáme vlastními silami a s vlastními prostředky bez jakékoliv cizí pomoci, bez příspěvků a dotací z Městské části Prahy 14, či jiných městských částí a rovněž tak bez dotací či jiného finančního přispění magistrátu hl. m. Prahy.

Jak sbírka pomůže?

V současné době bychom rádi nabídli novou službu z naší strany, o které víme, že by o ni zvláště ze strany seniorů a jejich rodinných příslušníků byl zájem, a to denní stacionář.

Ovšem vzhledem k náročnosti tohoto projektu jsme přesvědčeni, že již bez cizí pomoci nejsme schopni tuto službu nabídnout, zvláště v kvalitě, kterou si naši senioři zaslouží.

Věříme, že naše plány vedoucí ku pomoci generaci, která nás vychovala, která pro nás žila a pracovala, osloví i vás a pomůžete nám s realizací našeho projektu – denního stacionáře.

Věříme, že se nám to společně podaří.

Děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

10 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

8 672 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

„Stacionář je velmi důležitá instituce, vážím si lidí, kteří ji zakládající a pečují o potřebné, kterym tak navracejí důstojnost a kvalitu života. Děkuji 🙏“
1 221 Kč — Jitka Salačová pred rokom