Podpoříme Tobiáše, který doufá v záchranu kocourka Fjoriho

Děčín / Zbierku organizuje Tobiáš Bumba zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpoříme Tobiáše, který doufá v záchranu kocourka Fjoriho

Vybraných 19 440 Kč z 45 000 Kč
Zostáva -603 dní
43 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 23. október 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Tobiáš Bumba a rád bych poprosil o finanční pomoc pro mého malého kocoura Fjoriho.

Fjori se nedávno nevrátil domů, což u něj bylo dost neobvyklé, protože je to povětšinou on, kdo první škrábe na dveře o svoji porci jídla v misce. Většinu času pobývá doma, kde si hraje se sourozenci nebo běhá po zahradě. Po dvou dnech pátrání ho moje malá sestra našla v lese, pár set metrů od našeho domu. Všichni jsme se nesmírně radovali a já, protože jsem si ho dovezl ze Slovenska jako úplně malé kotě, jsem byl v sedmém nebi. 

Náhlé zdravotní komplikace

První den jsme si všichni mysleli, že je jen unavený a vystrašený z událostí posledních dní, ale následující den začal po snězení kapsičky zvracet a měl velké průjmy, proto jsme ho okamžitě vzali na veterinární kliniku, kde mu udělali vyšetření krve, ultrazvuk a rentgen s tím, že má velmi nešťastně zlomenou stehenní kost, což bylo v tu chvíli až druhořadé, ale především mu selhávají ledviny a má obrovské množství neznámé tekutiny v břiše

Po vyslechnutí všech těchto diagnóz nám paní veterinářka řekla, že nám nemohou více pomoct a ať se urychleně obrátíme na nějakou veterinární kliniku v Praze, jinak hrozí Fjorimu celkové selhání organismu. Po obvolávaní pražských veterinárních klinik nás přijala Jaggy Praha s tím, že po detailnější prohlídce ho čekají minimálně dvě operace s nejistým výsledkem na přežití. Při ultrazvuku se následně přišlo na to, že Fjori má natrženou močovou trubici, nadměrné množství draslíku a velkou starost mají i o jeho ledviny.

Po tomhle všem po nás paní veterinářka chtěla odpověď, jestli se mají pokusit Fjoriho zachránit nebo ho uspat. 

Poprosil jsem své rodiče, aby mě podpořili a zkusili Fjoriho zachránit s tím, že se budu snažit, co nejvíce na této léčbě finančně podílet, i když to teď půjde omezeně, protože jsem právě nastoupil do prvního ročníku Zahradnické fakulty Mendelu v Brně. Jsem si moc dobře vědom, že mi rodiče pomohli z peněz, které jsou určeny i na mé studium.

Cena pobytu a operací na Jaggy Praha je 42 663,- Kč a operace stehenní kosti bude kolem 20 000,- Kč. Mám zatím našetřených 10 000,- Kč z léta, rodina mi taky pomůže a já se snažím najít co nejdřív brigádu, ze které se budu maximálně snažit hradit, co půjde.

Ale v tuto chvíli vše ufinancovat nezvládám ani s podporou rodiny, proto Vám za každou korunu, kterou byste pro léčebné výlohy kocourka Fjoriho věnovali, Vám moc děkuji.

S úctou Tobiáš a Fjori.

Zbierku dosiaľ podporili 47 darcov

„Držíme pacečky!“
300 Kč — @bentonite_masters pred 2 rokmi

300 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

130 Kč — Terka pred 2 rokmi

130 Kč — Terka pred 2 rokmi

778 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Ať je Fjoriho brzy fit.“
2 000 Kč — Laura pred 2 rokmi

„Tobiku, Fjori to zvládne. “
500 Kč — V+P pred 2 rokmi

„Aspoň něco málo Tobíku, přeji Vám hodně štěstí a ať nasbíráte dost peněz ❤ Fjorimu hodně sil! “
150 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Držím palce!“
1 000 Kč — Míra pred 2 rokmi