Pěstounka a vnučka v tíživé situaci: Podpořte je po smrti Benjamina!

Sokolov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pěstounka a vnučka v tíživé situaci: Podpořte je po smrti Benjamina!

Vybraných 10 175 Kč z 42 596 Kč
Zostáva -32 dní
24 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. jún 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Renata je babičkou a pěstounkou vnučky, o kterou se stará prakticky od jejího narození. Jak potvrzuje doprovázející organizace, se kterou rodina spolupracuje, mají velmi hezký a pevný vztah, babička se dívence věnuje a vede ji k samostatnosti.

Renata v plném invalidním důchodu 3. stupně od roku 2001. Splácí insolvenci kvůli dluhům, které jí vznikly v minulosti z již rozvedeného manželství.

Jak sbírka pomůže?

Velkou oporou jim byl donedávna pejsek Benjamin. Před pár dny však onemocněl a musel být hospitalizován na veterinární klinice v Praze. Tam ho vyšetřili, nasadili antibiotika. Vše vypadalo na dobré cestě, po pár dnech se měl vrátit zase k rodině.

Bohužel však Benjamin zemřel. Rodině vznikl na veterině velký dluh, na který si museli půjčit.

Pěstounka s vnučkou chtěli domácímu mazlíčkovi vrátit vše, co poskytl on jim. Vzhledem k tomu, že Renata splácí dluhy z manželství je důležité, aby ji dluhy dále nenarůstaly.

Proto prosí o pomoc, sama to nezvládne.

Poděkování

13. 06. 2024

Veliké DĚKUJI 🩷

Nesmírně si vážím laskavosti každého z vás, kdo mi "podal pomocnou ruku" a darovanou finanční částkou mi ulevil v nelehké situaci 

Díky každému jednomu z vás se mi snížila částka,kterou musím za léčbu pejska Benjího uhradit a tím se mi zkrátila doba splácení.

Je mi smutno a cítím hlubokou úzkost při myšlence,která vyvstala...že ten nejbližší člověk,za kterého manžela považujete se o vás dokáže po 25 letech opřít takovým způsobem,že vás srazí k zemi,překročí vás a odejde..od závazků,od problémů, od svých dluhů,od všeho co svou lhostejností způsobí.

Jako manželka jsem se stala odpovědnou za dluhy,které způsobil a jelikož se na dlouhé roky "ztratil" někde v Praze,ukončila jsem toto "manželství", požádala o insolvenci,jinak by jsem byla jeho dluhy zatížena až do konce života.Je to nyní těžší,ale vím,že to jednoho dne skončí a bude se mi žít lehčeji.

Takže se znovu zvedáte a víte,že musíte být silní nejen pro sebe,ale hlavně pro svoji vnučku ,pro kterou jste v tu chvíli jedinou oporou a jistotou..

Zároveň si uvědomují a cítím obrovskou vděčnost a VELIKÉ DĚKUJI 🩷 za každého človíčka,který mě třeba vůbec nezná a dokáže si ze svého odebrat a darovat na ulehčení těžké situace v životě.

Jste Andělé se srdcem na dlani, nedokáží najít ta správná slova, kterými bych vyjádřila, jak velmi si vaší pomoci vážím a jak moc to pro mne znamená. 

Velmi pěkně děkuji všem dárcům a také každému ,kdo naší sbírku sdílením podpořil.

Z celého srdce děkuji..Renata

Zbierku dosiaľ podporili 13 darcov

„Zkuste ještě sbírku na Donio.“
2 500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

1 000 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

373 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Držím palce 🍀“
300 Kč — Dáša Foltová pred 2 mesiacmi

3 000 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„🍀🍀🍀“
200 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„malý příspěvek pro velké bojovnice :-)“
1 000 Kč — R a S pred 2 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

252 Kč — A pred 2 mesiacmi

200 Kč — Cibulkovi pred 2 mesiacmi