Pepa bojuje s rakovinou. Chce tu být pro svou rodinu!

Praha / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci moc.iewauh@1lebol.aleirbag

{}
0 %

Pepa bojuje s rakovinou. Chce tu být pro svou rodinu!

Vybraných 402 036 Kč z 350 000 Kč
Zostáva -138 dní
115 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 21. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Pepa je náš kamarád a kolega. Kluk, na kterého je naprosté spolehnutí nejen v práci. A rádi bychom ho podpořili nyní, kdy on i jeho přítelkyně Olga a 9letý syn Marek potřebují pozitivní impuls v dalším náročném období.

Od roku 2018 bojuje Pepa s těžkým onkologickým onemocněním. V minulosti se mu podařilo nemoc několikrát zastavit a naděje byla na dosah.

Bohužel, na začátku roku 2023 se nemoc vrátila a Pepa byl ihned hospitalizován.

Nyní podstupuje další náročnou léčbu, včetně ozařování metastází v mozku, chemoterapie, biologické léčby a radioterapie metastází v jiných částech těla.

Navíc je konfrontován s nepříjemnými vedlejšími účinky, jako jsou nevolnosti, výpadky slov a paměti, omezenou hybností a zhoršenou koordinací z důvodu únavy a vyčerpání. Tyto obtíže vážně ovlivňují jeho každodenní život a zásadně omezují jeho fungování v domácnosti. Na všechno je tedy Pepova přítelkyně Olga úplně sama. Markovi chybí aktivní trávení času s oběma rodiči. Celá rodina prochází nesmírně náročným obdobím.

Pepovo odhodlání a síla jsou obdivuhodné, a proto bychom ho rádi podpořili v této fázi nemoci, kdy potřebuje pozitivní podněty nejen on sám, ale i jeho přítelkyně Olga a syn Marek.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na ozdravný pobyt, na kterém bude Pepa moci býti s rodinou a načerpat pozitivní energii do dalších výzev, které na ně v rámci další léčby ještě čekají. Zároveň se prostředky využijí na léky a nutriční doplňky, které jsou u Pepy nutnou součástí léčby, ale nejsou hrazeny pojišťovnou. A také na kroužky a aktivity pro Marka.

Pepa má momentálně velmi limitované finanční příjmy, které jsou primárně využívány na podpůrné léčebné doplňky, které ho měsíčně stojí přibližně 5 000 Kč. Finanční situace rodiny je velmi kritická, protože se musí dlouhodobě vypořádat s Pepovým zhoršujícím se zdravotním stavem i s ekonomickými obtížemi, kdy jsou všichni závislí jen na příjmu Olgy.

Vaše podpora by nám pomohla, nejen dát rodině jistotu, že na potřebné léky vždy bude, ale zároveň Pepovi dopřát ozdravný pobyt, který tolik potřebuje. Pojďme jeho rodině společně přinést naději v těžkých časech.

Pepa prohrál svůj těžký boj

15. 08. 2023

Milí dárci, bohužel přinášíme tu nejsmutnější zprávu. Pepa prohrál svůj těžký boj. Chceme vám všem poděkovat nejen za finanční podporu, ale hlavně za vaší sílu, energii a podporu, kterou jste celé rodině věnovali. Pepa sledoval každou aktivitu na podporu sbírkové akce a spolu s Olgou a Markem se aktivně zapojili do všech aktivit, jak jim situace umožnila. Věděli, že v těžkých chvílích nejsou sami. Finanční prostředky budou použity na školní a zájmové aktivity pro Marka a chod domácnosti. Ze srdce všem děkujeme

Gabriela

Díky Vám všem !!!

03. 07. 2023

Všem dárcům obrovsky děkujeme.

Nad očekávání dobře se vydařila červnová sportovní výzva na podporu Pepy, kde jste předvedli obdivuhodné výkony a zároveň byli celé rodině oporou. A protože Pepa potřebuje podporu nejen morální, dáváme ještě šanci vám všem, kteří máte srdce na dlani, abyste se zapojili a mohli finančně přispět. Navyšujeme tak celkovou čásku na 350000Kč.

Gabriela

#RubemeProPepu

31. 05. 2023

Krasny den vsem,

diky, ze jste prispeli a Pepu podporili. Muzete se pridat k nasi dalsi iniciative na jeho podporu: www.rubemepropepu.cz. Sportem a pohybem budeme pomahat a taky se vzajemne motivovat.

Diky, Gabina

Zbierku dosiaľ podporili 191 darcov

1 000 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

„🍀“
1 000 Kč — #RubemeProPepu pred 5 mesiacmi

5 000 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

5 000 Kč — #RubemeProPepu pred 5 mesiacmi

„Pepo bojuj dál, rodina ti pomáhá a přátelé alespoň takto také. Držím palce. Jirka“
2 000 Kč — Jirka Růžička pred 5 mesiacmi

10 000 Kč — Jakub Votava pred 5 mesiacmi

„Hodně sil!“
1 221 Kč — Veronika Hešnaurova pred 5 mesiacmi

„Ahoj Pepa Určite tu chorobu porazíš. Nikdy sa nevzdaváj 🙂 Drž sa.“
3 000 Kč — Martin Vagaský pred 5 mesiacmi

3 000 Kč — Tonda pred 5 mesiacmi

„Hi Josef, keep fighting, never give up. come back to us ASAP. “
3 000 Kč — wangweiji pred 5 mesiacmi