Ocitl se bez rodinného zázemí v době studia na SŠ. Pomozme studentovi!

Praha / Zbierku organizuje Gymnázium Litoměřická a Rada rodičů zc.icomopfn@ofni

0 %

Ocitl se bez rodinného zázemí v době studia na SŠ. Pomozme studentovi!

Vybraných 615 924 Kč z 500 000 Kč
Zostáva -374 dní
123 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 01. máj 2025

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Studenta našeho gymnázia postihla tragédie – po ztrátě prarodiče, který byl jeho pěstounem, zůstal sám, bez finančních prostředků a adekvátního bydlení. Naše škola a komunita rodičů s ní spojená ho podporuje od chvíle, kdy víme, že chybou v zákoně dosáhne na minimum dávek poskytovaných ze strany státu. Proto potřebujeme i vaši pomoc, aby mohl úspěšně dokončit studia a vytěžit maximálně svůj potenciál.

Jak sbírka pomůže? 

Vaše příspěvky momentálně pokryjí jeho náklady na ubytování a stravu na internátu i ve škole až do ukončení středoškolského studia. 

Podpoříme ho také v přípravě na vysokou školu, na které si přeje studovat. 

Výtěžek sbírky poslouží samozřejmě jako základ do jeho dalšího života po složení maturitní zkoušky. Vaše pomoc mu nyní a v budoucích letech umožní se soustředit na studium a překonat tuto těžkou životní etapu. 

Student je velice nadaný, i při nadprůměrných studijních výsledcích se dokázal při studiu do posledních momentů starat o svou nemocnou babičku, která byla jeho pěstounkou.

Děkujeme za vaši podporu!

Dosavadní pomoc

Rada rodičů z podnětu vedení našeho gymnázia zřídila na základě příběhu studenta účet s cílem soustředit prostředky pro studenty ze sociálně slabých či znevýhodněných poměrů. Přispěvatelé zejména z řad rodičů a pedagogů gymnázia tak dali najevo, že jim nejsou nepříznivé lidské osudy lhostejné. Díky jejich empatii v podobě nemalých finančních částek může Rada rodičů podstatnou část získaných prostředků převést do této sbírky. Všem dárcům děkujeme, vážíme si každé podpory.

Budeme vám moc vděční za jakoukoliv další pomoc!

Děkujeme.

Patrón zbierky 1

Tomáš Slavata - patron

Sbírku podporuje triatlonista a filantrop Tomáš Slavata

Zbierku dosiaľ podporili 271 darcov

L P 13.12.2024 1 000 Kč

„Drž se ! Hodně síly a štěstí!“

Anonymný darca 13.12.2024 1 000 Kč

Eva 12.12.2024 1 000 Kč

„Zvládneš to, jsi borec !“

Anonymný darca 12.12.2024 1 221 Kč

Hanka 12.12.2024 777 Kč

„Hodně štěstí“

Hanka a Jarda 12.12.2024 500 Kč

„Přejeme hodně štěstí, zdraví, úspěchů a splněných snů“

Anonymný darca 12.12.2024 373 Kč

Anonymný darca 12.12.2024 777 Kč

„HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!“

Petr Vaníček 12.12.2024 2 112 Kč

Petra 12.12.2024 500 Kč

„Vydrž, bude líp.“