Nemocný tatínek František potřebuje na dříví a nájemné

Luka nad Jihlavou / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nemocný tatínek František potřebuje na dříví a nájemné

Vybraných 26 010 Kč z 26 000 Kč
Zostáva -265 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 04. september 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Manželský pár Ivu a Františka život opravdu nešetřil. František po těžké mozkové příhodě ochrnul na levou část těla a chodí pouze s chodítkem, a to jen na 10 metrů, jinak musí používat invalidní vozík. Nic mu ale v životě nezabrání nadále se oddaně starat o svých 5 dětí7letého Filipa, 8letou Jarušku, 9letého Fandu, 11letou Kristýnku a 15letou Nelinku, které získal do péče soudním rozhodnutím. František může použít levou ruku jen na 95 % a bohužel musí být na plenách.

Manželka je také nemocná – potýká se s psychiatrickými obtížemi, má nemocné srdce, a byla na operaci se zhoubným nádorem ve stehně. Naštěstí se operací situace stabilizovala, je ale stále v péči lékařů.

Ani jeden z manželů tak rozhodně není ve zdravotní kondici, kdy by mohl chodit do zaměstnání. Rodina tak žije pouze ze svých velmi malých příjmů, a tak se často stává, že nemají na topení a bohužel už začínají mít problém s placením nájmu..

Pro Františka je vůbec velkým problémem dostat se ven. Navíc ani jedna z diagnóz manželů se neobejde bez drahých kompenzačních pomůcek a léků, které často pojišťovna nehradí.

Pojďme společně pomoci této 7členné rodině, která si pomoc bezesporu zaslouží. Výtěžek sbírky půjde na koupi dřeva, aby si rodina mohla v chladných dnech zatopit a také na nájemné.


Zbierku dosiaľ podporili 27 darcov

133 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

2 112 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

3 313 Kč — Anonymní dárce pred 9 mesiacmi

221 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

2 204 Kč — Anonymní dárce pred 9 mesiacmi

373 Kč — David pred 9 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

373 Kč — Anonymní dárce pred 9 mesiacmi

777 Kč — Lucie pred rokom