Nemocný tatínek František potřebuje na dříví a nájemné

Luka nad Jihlavou / Zbierku organizuje František Kejha zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nemocný tatínek František potřebuje na dříví a nájemné

Vybraných 2 740 Kč z 26 000 Kč
Zostáva 65 dní
11 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 01. september 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Manželský pár Ivu a Františka život opravdu nešetřil. František po těžké mozkové příhodě ochrnul na levou část těla a chodí pouze s chodítkem, a to jen na 10 metrů, jinak musí používat invalidní vozík. Nic mu ale v životě nezabrání nadále se oddaně starat o svých 5 dětí7letého Filipa, 8letou Jarušku, 9letého Fandu, 11letou Kristýnku a 15letou Nelinku, které získal do péče soudním rozhodnutím. František může použít levou ruku jen na 95 % a bohužel musí být na plenách.

Manželka je také nemocná – potýká se s psychiatrickými obtížemi, má nemocné srdce, a byla na operaci se zhoubným nádorem ve stehně. Naštěstí se operací situace stabilizovala, je ale stále v péči lékařů.

Ani jeden z manželů tak rozhodně není ve zdravotní kondici, kdy by mohl chodit do zaměstnání. Rodina tak žije pouze ze svých velmi malých příjmů, a tak se často stává, že nemají na topení a bohužel už začínají mít problém s placením nájmu..

Pro Františka je vůbec velkým problémem dostat se ven. Navíc ani jedna z diagnóz manželů se neobejde bez drahých kompenzačních pomůcek a léků, které často pojišťovna nehradí.

Pojďme společně pomoci této 7členné rodině, která si pomoc bezesporu zaslouží. Výtěžek sbírky půjde na koupi dřeva, aby si rodina mohla v chladných dnech zatopit a také na nájemné.


Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

1 222 Kč — Anonymní dárce pred týždňom

252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

252 Kč — Anonymný darca pred 2 týždňami

262 Kč — Anonymní dárce pred 3 týždňami

252 Kč — Anonymní dárce pred mesiacom

„Snad i to málo pomůže. Hodně štěstí a mnoho sil. “
500 Kč — Monika Kulová pred mesiacom