Má jen pár dnů: Robin musí začít rehabilitovat

Frýdek Místek / Zbierku organizuje Robin Pavlík zc.manzes@tsal.mak

{}
0 %

Má jen pár dnů: Robin musí začít rehabilitovat

Vybraných 55 247 Kč z 85 000 Kč
Zostáva -515 dní
65 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. február 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Robin a můj život se otočil vzhůru nohama, když mi nebylo ještě ani 18 let. V té době jsem totiž prodělal mou první cévní mozkovou příhodu. Druhá přišla před 5 lety, ale tentokrát v takové síle, že jsem zcela ochrnul.

Nyní je to pro mě hra s časem. Potřebuji podstoupit intenzivní rehabilitace, které nehradí pojišťovna. Moje maminka bohužel nemá finance na to mě podpořit a do splatnosti dalších rehabilitací máme šibeniční termín již za pár dnů. Moc Vás prosím o podporu v těch nejtěžších časech, mám vůli a odhodnlání se posouvat a stát se samostatným, ale schází mi finance. Moc děkuji.

Byl jsem zazděn ve svém těle bez jakéhokoliv pohybu. Přes počáteční nepříznivé prognózy lékařů u mě ale díky neuvěřitelné dřině při rehabilitacích došlo k velkému překvapivému zlepšení, protože moje chuť žít a poprat se s osudem byla obrovská!

Po 4 letech nekončících rehabilitací a cvičení jsem se výrazně zlepšil, ale na samostatnost a možnost vykročit sám po svých, to bohužel nestačí.

Jak sbírka pomůže?

Mimo Klimkovice cvičím ještě 4krát týdně doma se skvělým terapeutem Robertem i kamarádem Pavlem. Nebo dojíždím na terapie v místě bydliště s mamkou, nebo kamarádem Oldou.

Všechny tyto terapie si hradím sám. Již 4. rokem dojíždím na intenzivní rehabilitace do Klimkovic, kde absolvuji 2x měsíční program Klim Therapy, který se také musí hradit.

Nadále soustavně cvičím, abych dosáhl dalších pokroků a byl stále blíže k vysněnému cíli. Výtěžek této sbírky půjde na intenzivní rehabilitace.

Prosím, pomozte mi se zase jednou postavit na své nohy, pocítit znovu jaké to je, projít se po trávě, a hlavně dokázat to sám.

Děkuji za jakoukoliv podporu i milé slovo.

Mnohokrát děkujeme!

06. 02. 2023
Moc děkuji všem, kteří mě podpořili. Mám z toho obrovskou radost!
Jste úžasní! 😇 Robin


Poděkování a naléhavá prosba

03. 02. 2023

Dobrý den,

chci Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc. Bohužel splatnost rehabilitací se blíží... čeká nás za 10 dnů a my ještě finance na jejich uhrazení nesehnali. Nyní je to pro nás hra s časem. Robin potřebuje podstoupit intenzivní rehabilitace, které nehradí pojišťovna. Máme šibeniční termín již za pár dnů. Moc Vás prosíme o podporu – jakékoliv sdílení a vyprávení našeho příběhu nám hrozně moc pomůže. Pokoušíme se tu o zázrak... nicméně my to nevzdáme, Robin má vůli a odhodnlání se posouvat a stát se samostatným, ale schází nám finance. Moc moc děkujeme.

Fyzio Beskyd

29. 11. 2022


Nedávné terapie ve Fyzio Beskyd s.r.o. :-)

Jsou skvělí.

Zbierku dosiaľ podporili 83 darcov

„Drž se, zvládneš to!“
500 Kč — Jan Hovad pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Hodně štěstí “
252 Kč — DanHan pred rokom

253 Kč — Anonymní dárce pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

300 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 001 Kč — :) pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom