Má jen pár dnů: Robin musí začít rehabilitovat

Frýdek Místek / Zbierku organizuje Robin Pavlík zc.manzes@tsal.mak

{}
0 %

Má jen pár dnů: Robin musí začít rehabilitovat

Vybraných 55 247 Kč z 85 000 Kč
Zostáva -515 dní
65 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. február 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Robin a můj život se otočil vzhůru nohama, když mi nebylo ještě ani 18 let. V té době jsem totiž prodělal mou první cévní mozkovou příhodu. Druhá přišla před 5 lety, ale tentokrát v takové síle, že jsem zcela ochrnul.

Nyní je to pro mě hra s časem. Potřebuji podstoupit intenzivní rehabilitace, které nehradí pojišťovna. Moje maminka bohužel nemá finance na to mě podpořit a do splatnosti dalších rehabilitací máme šibeniční termín již za pár dnů. Moc Vás prosím o podporu v těch nejtěžších časech, mám vůli a odhodnlání se posouvat a stát se samostatným, ale schází mi finance. Moc děkuji.

Byl jsem zazděn ve svém těle bez jakéhokoliv pohybu. Přes počáteční nepříznivé prognózy lékařů u mě ale díky neuvěřitelné dřině při rehabilitacích došlo k velkému překvapivému zlepšení, protože moje chuť žít a poprat se s osudem byla obrovská!

Po 4 letech nekončících rehabilitací a cvičení jsem se výrazně zlepšil, ale na samostatnost a možnost vykročit sám po svých, to bohužel nestačí.

Jak sbírka pomůže?

Mimo Klimkovice cvičím ještě 4krát týdně doma se skvělým terapeutem Robertem i kamarádem Pavlem. Nebo dojíždím na terapie v místě bydliště s mamkou, nebo kamarádem Oldou.

Všechny tyto terapie si hradím sám. Již 4. rokem dojíždím na intenzivní rehabilitace do Klimkovic, kde absolvuji 2x měsíční program Klim Therapy, který se také musí hradit.

Nadále soustavně cvičím, abych dosáhl dalších pokroků a byl stále blíže k vysněnému cíli. Výtěžek této sbírky půjde na intenzivní rehabilitace.

Prosím, pomozte mi se zase jednou postavit na své nohy, pocítit znovu jaké to je, projít se po trávě, a hlavně dokázat to sám.

Děkuji za jakoukoliv podporu i milé slovo.

Děkuji :-)

29. 11. 2022
Děkuji všem dárcům za pomoc, moc si toho vážím. Robin

Zbierku dosiaľ podporili 83 darcov

227 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymní dárce pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Ať se daří!“
252 Kč — Matěj pred rokom

„Držím ti palce“
250 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Drž se Robine!“
1 221 Kč — Karel pred rokom

2 500 Kč — Rudi pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom