Kauce pro Anetu. Ať jsou s dětmi zase rodina.

Hradec Králové / Zbierku organizuje Aneta Ferencová moc.liamg@001avocnereftena

{}
0 %

Kauce pro Anetu. Ať jsou s dětmi zase rodina.

Vybraných 2 612 Kč z 30 000 Kč
Zostáva -598 dní
9 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 02. október 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Aneta, je mi 24 let a mám synka jménem Kristián, jsou mu 2 roky. Kristiánkův otec o nás již nejeví žádný zájem, a tak jsme na všechno sami. Mám ještě jednoho 7letého syna Jiříčka, který se mnou nyní nemůže bydlet kvůli mé špatné finanční situaci.

Samoživitelka v azylovém domě

Museli jsme se uchýlit do azylového domu pro matky s dětmi, kde nyní bydlíme v Hradci Králové. Již 3. rokem jsme s Kristiánkem bez jistoty bydlení, ale moc bych si přála oběma svým dětem zařídit nový a šťastný domov, mít je u sebe a být jim dobrou maminkou, která jim dá vše, co si zaslouží. Každý den se za to modlím. Hrozně moc bych jim chtěla dopřát konečně pocit stabilního zázemí, ve kterém budou radostně vyrůstat.

Jakožto pro samoživitelku na rodičovské dovolené je nyní pro mě vše velmi drahé a kolikrát i z dlouhodobého hlediska nedostupné. Jako například výše kaucí u pronájmů bytů. Moje sociální pracovnice, se kterou spolupracuji, mě proto doporučila na tuto sbírku, abych se mohla trochu odpíchnout ode dna.

Klientka Aneta je aktivní v rámci spolupráce a jejím cílem je zlepšení sociální situace rodiny, proto si dala za cíl stabilizaci finančního příjmu rodiny.

Snažím se přistupovat nyní ke všemu zodpovědně, učím se hospodařit se skromným rozpočtem, pokouším se si i něco odkládat stranou, ale na kauci bytu bohužel tak vysokou částku jen tak sama neušetřím. Také pracuji na zlepšení svých kulinářských dovedností a snažím se trávit hodně volného času se syny.

Všem, kteří mi v této cestě za lepší budoucností pro mé děti pomůžete kráčet, z celého srdce moc děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Držte se.“
500 Kč — M.J. pred 2 rokmi

2 112 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi