Kačka pro Kačku na její boj s nemocí!

Nová Paka / Zbierku organizuje Rodina a kamarádi zc.manzes@avokavon.agraM

{}
0 %

Kačka pro Kačku na její boj s nemocí!

Vybraných 1 987 373 Kč z 1 333 584 Kč
Zostáva -70 dní
149 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. máj 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Sbírka je u konce. Všem obrovsky děkujeme. Pokud byste chtěli do sbírky zaslat finance z dobíhajících benefičních akcí a aukci, můžete je zaslat přímo na sbirkový účet 4004040040/5500 pod VS 3036. Dary ke sbírce dodatečně přičteme.

...

Ta holka s úsměvem od ucha k uchu je naše Kačka. Díváte se na mámu čtyřleté Karličky, na kamarádku, co jde do všeho naplno, na člověka s velkým srdcem, které bije pro rodinu. A má obrovskou chuť žít, vážné nemoci navzdory.

Jsou to tři roky, co Kačce doktoři řekli, že má nádor mozku. Vyslechla si černé scénáře, ale nepodlehla strachu a rozhodla se, že její cesta bude barevná a veselá. A tak přepisuje „lékařské tabulky“. A my věříme, že je bude přepisovat dál. V březnu se nemoc bohužel znovu přihlásila. Kačku museli operovat a je částečně paralyzovaná na pravou ruku a nohu. Nic ale nevzdává, bojuje a my s ní!

Náš cíl je dostat Kačku do Německa, kde podstoupí speciální léčbu – imunoterapii dendritickými buňkami, které pomáhají porazit nádorové onemocnění. V případě Kačky prodloužit a zkvalitnit život.

Cena za roční terapie i s náklady na cestu se pohybuje okolo 50 tisíc EUR. Když se povede finance sehnat, může nastoupit už na přelomu května/června. Do té doby na sobě bude makat doma, část peněz proto pomůže zaplatit fyzioterapeuta a další péči. Potřebujeme tedy vybrat přes 1,3 milionu korun.

Přidejte se k nám. Každá kačka pro Kačku se počítá. Děkujeme.

Rodina a kamarádi z Nové Paky


Komu pomáháme?

Kačka žije v Nové Pace, kde svou energií a časem přispívá k tomu, aby se tu dobře žilo i ostatním. Znáte Snídaně v trávě nebo festival Paka plná piva? Kačka je jednou z hlavních postav, které stojí za jejich realizací. Společně se spolkem Pačtí blázni připravili od roku 2019 hromadu úspěšných kulturních akcí. Vedle toho je také aktivní dobrovolná hasička – velitelka žen a členka kulturního a životního výboru.

Kačka děkuje!

06. 05. 2024

Ani nevím, jakými slovy vyjádřit vděk za to, co pro mě děláte. Ta obrovská míra podpory je pro mě strašně emotivní záležitost, která mi dodává ještě větší sílu to všechno zvládnout. Vážím si toho, a doufám, že se brzy uvidíme… Třeba na Snídani v trávě. ❤️

Děkuji,

Kačka s rodinou

Zbierku dosiaľ podporili 1753 darcov

32 500 Kč — Rybáři Nová Paka pred 2 mesiacmi

„Sbírka pro Kačku“
10 000 Kč — Pivovar Nová Paka pred 2 mesiacmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

1 000 Kč — Bambi 🐶 pred 2 mesiacmi

313 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

150 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Drzim palce, Kacko!“
7 777 Kč — R pred 2 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Jsme s vámi! <3“
300 Kč — M + V pred 2 mesiacmi