Jiřina bude prohánět nový elektrický vozík

Zlín / Zbierku organizuje Jiřina Hladíková zc.manzes@anirij-avokidalh

{}
0 %

Jiřina bude prohánět nový elektrický vozík

Vybraných 928 Kč z 41 600 Kč
Zostáva -563 dní
2 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 02. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Jiřina, je mi 34 let a bydlím ve Zlíně. V dětství jsem prodělala dětskou mozkovou obrnu, a tak se potýkám s kombinovaným postižením, které zasáhlo zrak i sluch, a zároveň jsem upoutaná na invalidní vozík.

V životě ale rozhodně nic nevzdávám! Pracuji v administrativní sféře a svou práci mám velmi ráda. Už přes rok bydlím sama a snažím se i sportovat. Mezi mé koníčky patří paralympijský sport boccia a projížďky, ale mám moc ráda i kulturu.

PODNADPIS: Elektrický vozík se speciální konfigurací

Jsem uživatelka elektrického invalidního vozíku, který je starý víc jak 7 let a bohužel se mi začaly vyskytovat velmi časté poruchy, které mě omezují v samostatnosti. Navíc se mi v poslední době hodně zhoršil můj zdravotní stav a bohužel mi vypovídá zdraví, a to hlavně páteř a jiné, a proto potřebuji nový elektrický vozík, u kterého je větší příplatek z důvodu speciální konfigurace a pojišťovna přispěje jen na základní vybavení.

CITACE: Elektrický vozík pro mě znamená plnohodnotný život, a proto bych vás touto cestou moc ráda požádala o jakoukoliv pomoc.

Pomozme společně Jiřině, která se v životě navzdory svému hendikepu tolik snaží a ze svých příjmů platí asistenta a základní potřeby, aby získala zařízení, které jí pomůže vést kvalitnější život.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

150 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

778 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi