„I přes DMO se nevzdávám. Chci znovu sportovat“

Mladá Boleslav / Zbierku organizuje Karolína Beroušková zc.manzes@a.l.o.n

0 %

„I přes DMO se nevzdávám. Chci znovu sportovat“

Vybraných 1 000 Kč z 125 000 Kč
Zostáva 85 dní
1 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. júl 2026

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Karolína Beroušková a je mi 32 let. Od narození se potýkám s dětskou mozkovou obrnou (DMO). I když jsem se vždy snažila s nemocí ze všech sil bojovat a poctivě jsem rehabilitovala, osud mi do cesty postavil další překážky.

Bohužel se u mě sešlo více vážných diagnóz najednou. Kvůli častým epileptickým záchvatům přestal můj mozek ovládat nohy a v současné době jsem tak zcela odkázána na invalidní vozík.

I přes toto těžké omezení se ale snažím zůstat aktivní a nevzdávat se. Pořád se učím nové věci, ráda pracuji s počítačem a získávám nové znalosti. Ze všeho nejvíce mi ale chybí pohyb a ten krásný pocit ze sportu.

Mým velkým snem je vrátit se k pohybu. Dříve jsem závodně jezdila na tricyklu a teď bych chtěla znovu zažít pocit svobody a radosti z jízdy.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek ze sbírky bude využit na pořízení

speciálního handbiku, což mi umožní znovu se aktivně hýbat venku v přírodě, posílit tělo i psychiku a vrátí mi kousek tolik potřebné nezávislosti, o kterou mě nemoc připravila.

Z celého srdce děkuji všem, kteří se rozhodnou mě na mé cestě zpět ke sportu podpořit.

Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

Markét 12.04.2026 1 000 Kč

„Držím palce “