Elektropohon k vozíku pro skvělého tatínka dvou kluků

Jičín / Zbierku organizuje Šárka Burešová zc.manzes@akras.avodranreb

{}
0 %

Elektropohon k vozíku pro skvělého tatínka dvou kluků

Vybraných 241 037 Kč z 134 000 Kč
Zostáva -333 dní
180 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 10. január 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

S manželem Markem (37 let) bydlíme v pohádkovém městě Jičíně, kde společně vychováváme naše dva úžasné syny Olíka (5 let) a Samíka (21 měsíců). Do osudného dne jsme žili spokojeným životem a těšili se, jak si společně s našimi dětmi užijeme nastávající jaro procházkami v přírodě a léto u vody. Bohužel osud tomu chtěl jinak a rázem se náš spokojený život během jedné vteřiny převrátil naruby.

Byl krásný slunečný den, ideální podmínky pro vyjížďku na kole. Bohužel pro mého manžela se stala vyjížďka osudnou, když před zraky našeho staršího syna z kola nešťastně spadl. Poranění byla tak závažná, že je nyní odkázán na invalidní vozík. Skoro 7 měsíců kluci neměli doma tatínka, který se denně snažil a makal na sobě, aby mohl být co nejdříve opět s námi. To se koncem října 2021 stalo realitou a jsme zase všichni spolu.

Vše je pro nás nové, nepoznané, ale díky Markově úžasné povaze a chuti bojovat se snažíme ze všech sil poprat se s nepřízní osudu. Marek touží po větší samostatnosti, především by však chtěl co nejvíce zůstat aktivním tatínkem a být svým synům nablízku.

Manžel potřebuje elektropohon k mechanickému vozíku, který si mohl vyzkoušet v RÚ Kladruby. Sám náhle pocítil větší volnost, samostatnost, ale i rychlost.

Otevřely by se tím další možnosti nejen pro něho samotného, ale pro celou naši rodinu. Navíc jsme již získali doplatek pohonu v hodnotě 20 000 Kč.

Mladší syn potřebuje stále ještě na delší trasy kočárek, což v kombinaci s vozíkem, kdy je třeba zdolávat nerovnosti či kopce, není ani pro mě vždy snadné. S elektropohonem může být manžel samostatnější a jako rodina bychom se dostali i dále od domova a byli blíže aktivnějšímu životu. Jaro bude za chvíli klepat na dveře a starší syn už se těší, že ho tatínek bude venku zatím alespoň takto doprovázet a být mu nablízku.

Předem velice děkuji všem, kteří nám pomohou posunout se zase o kousek dál, a to doslova. Vám patří obrovské díky!

Děkujeme.

Šárka, Marek, Olík a Samík

Elektropohon konečně v akci

02. 04. 2022

Přátelé, kamarádi, dárci a vy všichni, co jste sdíleli náš příběh. Díky vám všem je konečně Marek samostatnější, až o 30km/h rychlejší :-) a hlavně veselejší! S elektropohonem se nám otevřely nové možnosti. Např. jako celá rodina jsme mohli absolvovat s přáteli i pochod - Putování za Rumcajsem v našem krásném Jičíně. Starší syn rád jezdí na kole a Marek ho může doprovázet. Když vaří a něco mu chybí, tak zapojí elektropohon a je zpátky dřív než já autem. Na našich společných cestách máme zároveň i kousek z vás. A to je nejvíc.. vědět, že i v těžkých chvílích jsou přátelé a lidé s dobrým srdcem s námi. Děkujeme. Šárka, Marek, Olík, Samík.

Obrovské díky patří i celému týmu ZNESNAZE21. Děláte vše s maximálním nasazením, ochotou a hlavně srdcem pomáháte z nesnáze! Děkujeme.

PODĚKOVÁNÍ

18. 12. 2021

Rodino, kamarádi, známí i neznámí, chtěli bychom poděkovat vám všem, kteří jste věnovali svůj čas přečtení našeho příběhu, sdílení a darování nemalých částek na naši sbírku. Jsme nesmírně vděční a patří vám obrovské díky! Dokázali jste Marka zase nakopnout a posunout během chvíle doslova kupředu.  Že se sbírka uskuteční takovou rychlostí, a cílová částka se vybere během pár hodin, jsme vůbec nečekali. Je to hřejivý pocit u srdce vědět, že kolem sebe máme plno úžasných lidí, co na nás myslí, podporují a drží pěsti na naší nelehké cestě životem.

Do nového roku vám přejeme vše dobré, ale zejména však pevné zdraví a společně strávené chvíle se svou rodinou. To je to nejvíc, co člověk v životě může mít. A věřte, že stačí vteřina a veškerá radost se může rozplynout jak pára nad hrncem. Nejen proto je potřeba užívat si každého dne a radovat se i z maličkostí.

Velké poděkování patří také celému týmu znesnaze21! Děkujeme za možnost realizace a sdílení. Jste skvělí, milí a extrémně rychlí! Vaše práce má obrovského ducha a smysl. Pomáháte plnit sny a posouvat druhé dál.

K naší velké radosti se částka podařila vybrat vyšší, a proto bude zodpovědně využita na rehabilitační pomůcky či rehabilitace.

Děkujeme

Šárka, Marek, Olík, Samík

P.S: 1) finální foto s pohonem určitě dodáme ;-)

       2) Marek má zítra narozeniny, a tak dostal ten nejlepší dárek, díky vám!

Zbierku dosiaľ podporili 232 darcov

„Držím palce “
500 Kč — Petra pred rokom

1 000 Kč — Ondra pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

2 000 Kč — Corné a Lucka pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Myslím na Tebe, kamaráde. Drž se a bojuj!“
1 000 Kč — Pavel Skrbek pred rokom

256 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím pěsti tobě a celé tvé úžasné rodince, “
1 221 Kč — Olina pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Drž se kámo brzo na viďnou!!:)“
1 221 Kč — Buki pred rokom

Ďalšie aktuálne zbierky

Podpořme maličkou Elišku s nádorem! Zkusit se má všechno!
60 %

Podpořme maličkou Elišku s nádorem! Zkusit se má všechno!

Pro rodinu v těžkých časech po náhlém odchodu maminky Lenky
49 %

Pro rodinu v těžkých časech po náhlém odchodu maminky Lenky

Pomáháme ON|KOLO|GICKÝM pacientům
50 %

Pomáháme ON|KOLO|GICKÝM pacientům