Dvojčátka porodila navzdory 2kg nádoru, podpořme maminku!

Ostrava / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Dvojčátka porodila navzdory 2kg nádoru, podpořme maminku!

Vybraných 220 008 Kč z 194 481 Kč
Zostáva -54 dní
113 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. apríl 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka dvojčátek, která má za sebou náročnou operaci kvůli nádoru, který vážil přes 2 kg, kterého si nikdo nevšiml během těhotenství.

Porod se mi snažili vyvolat 50 hodin, než přišel lékař, který mě otevřel a zachránil mi tím život.


S dvojčátky vytáhl nádor, který byl větší než jeden z mých synů. Naší rodinou to otřáslo. Já bojovala o život a manžel o rozum. Byl novopečený tatínek dvojčátek s rannými riziky a manželkou, která čekala na výsledky z histologie. Nebylo jisté, zda budu žít.

Naštěstí jsem stále tady, s dětmi to nemáme jednoduché, protože vyžadují velkou péči, díky jejich diagnózám a můj zdravotní stav je špatný.

Jak sbírka pomůže?

Lítám po doktorech snad nonstop a občas mě musí i hospitalizovat, jakmile dojde k paralýze a já se nemohu zvednout. Nesmím přestat cvičit s odborníkem, jinak se můj stav opět zhorší. Bohužel ale potřebuji mnohonásobně více rehabilitací, než je hrazeno zdravotní pojišťovnou. Za minulý rok, jsem utratila veškeré úspory, žádám o invalidní důchod, ale je to boj.

Nedávno mi byla doporučena abdominoplastika, což je břišní operace. Prý by mi mohla velmi pomoct, jelikož mám po opakovaných operacích břicha odstraněnu část břišní stěny cca 7x22cm a tím pádem mám oslabený celý trup.

Tato operace by zrekonstruovala trup a potřebnou břišní stěnu a odstranila bolestivé srůsty, poté bych mohla snad znovu chodit bez zatížení na záda, které se mi propadly kvůli oslabenému břichu.

Tento zákrok je placený a byla jsem orientačně upozorněna na částku kolem 100.000Kč, dále také rehabilitace 80 tisíc, takovou částku nikdy nenašetřím.

Výtěžek sbírky půjde na financování potřebných léčebných procedur a břišní operaci nehrazenou pojišťovnou.

Již mi končí rodičovská a chtěla bych začít pracovat. Jenže můj zdravotní stav mi nedovoluje pracovat na mé původní pozici. Je to začarovaný kruh.

Naše děti docházejí do speciální školky, neboť nemohou docházet do běžné školky. Jsou stále celodenně na plenách, nemluví, nerozumí, jeví známky PAS, ADHD i středního mentálního postižení.

Mé bolesti jsou někdy tak vysoké, až jsem ztratila nevratně sluch na pravém uchu.

Nosím tedy naslouchadlo, ale časem se to prý bude zhoršovat, pokud přestanu cvičit, což si ani nechci představovat. Prosím, pomozte mi tu být co nejdéle v co nejlepší kondici pro mé děti.

Děkuji.

Patrón zbierky 1

2710

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2710. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Zbierku dosiaľ podporili 397 darcov

5 000 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

600 Kč — Pompik pred 2 mesiacmi

„QR platby 5.-10.3.2024“
200 Kč — znesnáze21 pred 3 mesiacmi

„Posilam silu vam a cele rodine, drzte se!“
2 112 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

„Věřím že to zvládneš🙏🏼❤️“
1 000 Kč — Martas pred 3 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

300 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

„Na vše, co je třeba. Děkujeme Vaši Andělé “
4 000 Kč — Spolek dobrých duši, Andělé bez kridel pred 3 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi