Dvojčata s dětskou mozkovou obrnou: Sebastian má šanci postavit se na nohy!

Dvojčata s dětskou mozkovou obrnou: Sebastian má šanci postavit se na nohy!
Vybraných 128 652 Kč z 70 000 Kč
Zostáva -90 dní
184 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. február 2025
Jmenuji se Jana a jsem maminkou 15letých dvojčat, Sebastiana a Daniela, která se narodila předčasně v 27. týdnu těhotenství. Sebastian má spastickou kvadruparézu a je upoután na invalidní vozík, Daniel má spastickou diparézu. Oba chlapci mají za sebou mnoho operací, včetně operace srdce a očí.
Kvůli komplikacím při narození se potýkají s dětskou mozkovou obrnou a těžkým zdravotním postižením.
Denně dojíždíme několik desítek kilometrů do školy a k lékařům, což výrazně zatěžuje náš rozpočet. Náklady na základní potřeby, jako jsou hygienické pomůcky, léky a speciální výživa, se také neustále zvyšují.
Jak sbírka pomůže?
Sebastian má za sebou další náročný zákrok, který mu dává šanci jednou možná stát s oporou. Abychom mu pomohli lépe se zotavit, bude potřebovat intenzivní rehabilitaci, časté lázeňské pobyty a nový invalidní vozík. Náklady na tuto pooperační péči a nezbytné pomůcky však nejsme schopni sami pokrýt.
Děkujeme všem, kteří nás podpoříte. Každý příspěvek dává Sebastianovi naději na lepší budoucnost.
Zbierku dosiaľ podporili 73 darcov
„Držím palce v překonání všech překážek, i když po malých krůčkách. “
1 000 Kč — Hr-Kačka a děti pred 5 mesiacmi
1 000 Kč — Jana Veselá pred 5 mesiacmi
2 000 Kč — Třída 8.A ZŠ Staňkov pred 5 mesiacmi
373 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi
„Sebíku, moc tě pozdravujeme a držíme palce.“
37 840 Kč — ZŠ a MŠ Hrádek pred 5 mesiacmi
252 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi
300 Kč — Andrea Hrubá pred 5 mesiacmi
„Hodně štěstí kluci“
500 Kč — Petra Römanová pred 5 mesiacmi
500 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi
200 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi