Druhá šance pro Mijušku

Praha / Zbierku organizuje Tereza Konopásková moc.liamg@zzereet

{}
0 %

Druhá šance pro Mijušku

Vybraných 150 695 Kč z 150 000 Kč
Zostáva -180 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. december 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Mijuška - můj životní parťák, nejlepší kamarád, člen rodiny a hlavně pejsek kterého jsem, už jako druhého, zachránila a vzala z útulku. Její příběh se začíná psát na Slovensku v roce 2014, kdy je vyhozena napospas osudu v krabici, naštěstí ale dostala svou první šanci na život, protože ji našli hodní lidé a dali ji do útulku.

No a pak už tomu chtěl osud a dostala až ke mně, do Prahy a od té doby tvoříme nerozlučnou dvojku (s naším druhým pejskem Daugem trojku), kam jdu já tam jde i ona, všichni už si na to zvykli a já bych si moc přála, aby to tak ještě dlouho mohlo být, protože je to velice hodný, hravý, milující a chytrý pejsek.

Zbožňuje lidi, děti, ostatní pejsky a hlavně hračky a klacíky. Procestovala se mnou už pořádný kus Evropy, ale ještě nám toho pořád hodně zbývá na prozkoumání, což ona miluje.

Nikdy by mě nenapadlo, že tu teď budu sedět a psát tuhle žádost o pomoc. Jinak úplně zdravá a vitální Mija najednou potřebuje pomoc, na kterou tentokrát já sama už nestačím. Před týdnem při vyšetření obyčejného kašle, přišel doktor na to, že má Mijuška v plicích tekutinu, která musela být v narkóze odsána a následným vyšetřením se zjistilo, že příčinou je nádor v hrudníku.

Vzhledem k jeho velikosti je nutné tento stav, co nejdříve vyřešit, jelikož z nádoru vytéká do hrudníku tekutina a musí se každé tři dny znovu odsávat. Tento akutní stav si žádal vyšetření CT a další.

Bohužel už na tato vyšetření a zákroky padla většina úspor a tak žádám o pomoc, jelikož doporučená operace na odstranění je předběžně vyčíslena na 120.000 Kč + pooperační péče. Tato léčba nám byla navrhnuta onkologem na základě zhodnocení celkového, jinak skvělého stavu Mijušky a mladého věku - 7 let.

Vzhledem k tomu, že sama pravidelně přispívám na nejrůznější sbírky, doufám, že se teď najde někdo, kdo by pomohl nám. Moc bych si totiž přála, aby Mijuška mohla dostat druhou šanci a být tu se mnou ještě mnoho let.

Jakékoliv, byť jen drobné pomoci si moc vážíme.

V případě, že by Mijuška svůj boj prohrála dříve, než k operaci dojde, byl by výtěžek věnován útulku nebo na léčbu jiného pejska.

Terka a Mija

Zbierku dosiaľ podporili 217 darcov

200 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

100 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

500 Kč — Petra Majorová pred 7 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

200 Kč — Tereza pred 7 mesiacmi

„Držím palce, aby to Mijuška zvládla!!!“
100 Kč — Aneta pred 7 mesiacmi

1 000 Kč — Tynus pred 7 mesiacmi

„Přeji hodně štěstí a hodně sil Vám všem ❤️“
300 Kč — Kačka pred 7 mesiacmi

„Hodně štěstí pejskovi.“
100 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Pomoc po požáru v Alzheimer centru v Roztokách
99 %

Pomoc po požáru v Alzheimer centru v Roztokách

Cesta k Baltu - Volume V
75 %

Cesta k Baltu - Volume V

Lucinka po leukémii to znovu rozjede v novém automobilu!
51 %

Lucinka po leukémii to znovu rozjede v novém automobilu!