Dětský pokoj pro Blanku a Filipa

Prostějov / Zbierku organizuje Eva Kurková zc.manzes@evael

{}
0 %

Dětský pokoj pro Blanku a Filipa

Vybraných 43 578 Kč z 32 000 Kč
Zostáva -596 dní
136 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. február 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminkou 2 dětí, o které se 2 roky starám sama. Dcera je v 7. třídě a syn je v 1. třídě základní školy. Já mám velmi časově i fyzicky náročnou práci. Pracuji na pozici pizzař. Což je pro mě příležitost, za kterou jsem velmi vděčná, ale období covidu pro mě bylo extrémně náročné. Museli jsme mít zkrácenou otevírací dobu, což znamenalo méně peněz. Navíc celý listopad a prosinec byly obě děti nemocné.

Nakonec jsem našla v jejich pokoji plíseň. Bylo nakažené vše v pokoji – zdi, skříně, podlaha a věci okolo. Okamžitě jsem začala plíseň řešit, ale pouze svépomocí dezinfekčním prostředkem, protože jsme neměli na odborný zásah. Děti zatím spinkají se mnou v pokoji, kde bohužel plíseň také je, ale ne tolik.

Výtěžek sbírky půjde na odbornou a dlouhodobou likvidaci plísně a následné vymalování prostor, psací stůl a postele pro děti.

Tuto částku si v žádném případě nemůžeme dovolit zaplatit sami. Bydlíme v podnájmu, kde máme nyní zvýšený nájem. Bála jsem se, abychom se nedostali na ulici, a tak jsem se dostala do dluhů. Pořád jsme řešili z čeho. Nevěděla jsem, jestli splácet exekuci, nebo nájem. Nakonec se mi podařilo dluhy zaplatit, ale zatím stále nemám odblokovaný účet.

Situaci je nutné řešit neprodleně, děti zatím spí se mnou v pokoji, ale i tam se plíseň dostala.Moje děti potřebují pokoj, který jim bude vyhovovat jak po stránce hygienické, tak věkové. Každý musí mít svůj klid na učení. Budu vám moc vděčná, když mi pomůžete mým dětem poskytnout pro ně bezpečné prostředí.

Sbírka je podpořena doporučením sociálního pracovníka.

Poděkování firmě Weber

26. 01. 2022

Dobrý den,

maminku Filipa a Blanky navštívil náš kolega z obchodní společnosti Weber – je odborníkem na sanace a hydroizolace, a zjistil příčinu vlhkosti v dětském pokoji. Na základě toho připravuje postup správné opravy a soupis materiálů, které budou potřeba. Firma Weber s potěšením podpoří opravu vlhkých pokojů dodáním sanačních a hydroizolačních materiálů s odborným dohledem nad opravami, a to zcela zdarma. Firma sbírku dále podpoří sdílením na našich sociálních sítích a mezi zaměstnanci.

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů: štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

Přinášíme systémová řešení nejen pro novostavby, ale také rekonstrukce starších domů. Jedno takové pomůže i paní Kurkové.

Budeme velmi rádi, když se k nám připojíte a podpoříte tuto sbírku také.

Přejeme hodně zdarů a sil za celou Divizi Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

 

❤️

26. 01. 2022

Nadále rozesilame s detmi odkaz a jsme rádi,když nás někdo podpoří. Hrozně moc děkujeme firmě Weber... Pán,který nás navštívil je velmi příjemný a i když netuším,co nás teď čeká,tak se na to velice těšíme. Hlavně,aby pokojík byl takový,jako mají ostatní děti.

❤️

15. 01. 2022

Jste naši andělé 👏

Patrón zbierky 1

Weber

Partnerem sbírky je divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. 

Zbierku dosiaľ podporili 72 darcov

93 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

93 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

93 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Hodně štěstí “
252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

513 Kč — Martin Machala K. pred 2 rokmi

93 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

93 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

93 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

10 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Petra pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!
20 %

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov
79 %

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov

Porodní rallye – každá žena si zaslouží dobrou porodní péči!
37 %

Porodní rallye – každá žena si zaslouží dobrou porodní péči!