Denisa bojuje již 10 let s rakovinou, podpoříme jí!

Praha / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Denisa bojuje již 10 let s rakovinou, podpoříme jí!

Vybraných 30 360 Kč z 13 520 Kč
Zostáva -457 dní
225 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 28. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Denisa a je mi 28 let. Momentálně jsem pátý měsíc po transplantaci kostní dřeně. Před deseti lety mi diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin a od té doby se léčím. Žiji sama v Praze pouze z invalidního důchodu.

Nyní jsem se dostala do bodu, kdy je léčba nad moje finanční síly. Když z důchodu zaplatím nájem 11 500 Kč, zůstane mi necelých 1 500 Kč na zbytek životních výdajů.

S aktuálním zdražováním je to o to těžší. A vzhledem k tomu že se blíží zima, bych Vás tímto chtěla moc požádat o podporu, o pomoc se zaplacením nájmu a s nákupem potravin. Za ušetřené peníze si pak budu moci nakoupit oblečení na zimu a něco dále ušetřit do dalších měsíců na léky a potraviny.

Následky léčby rakoviny

Momentálně nemohu pracovat, jelikož mám umělý ramenní kloub a po transplantaci mám GvHD (reakce štěpu proti hostiteli) – je to reakce těla na transplantaci kostní dřeně. Dvakrát v týdnu docházím na doplnění krevních destiček a jednou za 14 dnů na transfuzi. A tak kvůli silným kortikoidům mám oslabené svalstvo a špatně chodím. Dny jsou teď pro mě náročné, ale peru se, co to jde.

Bohužel s rodinou se téměř nestýkám, naše vztahy jsou komplikované. Ale dochází mi pomáhat moje úžasná kamarádka, které jsem za to moc vděčná. Pomůže mi uklidit a se vším, co je doma potřeba. 

Nevím, co bude dál...

Jsem ale hodně šetřivá, a ne moc náročná, takže věřím, že ušetřené peníze mi nějakou dobu vydrží. Pak se dám snad již po transplantaci kostní dřeně trochu dohromady a najdu si k důchodu nějakou brigádu. Moc bych si přála žít „normální život“.

Všem, co mi na mé cestě za uzdravením doprovodí, moc z celého srdce děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 34 darcov

778 Kč — Anonymní dárce pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím pěsti ✊ ať už je jenom lépe 🙏❤️🍀🤗“
1 221 Kč — Alča pred rokom

500 Kč — Karin pred rokom

212 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Lucie Krušinová pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom